Безкоштовна розкрутка сайту

4

Безкоштовна розкрутка веб-сайту має власні важливі переваги. По-перше, вам не потрібно буде розлучатися з своїми засобами! По-друге, способи безкоштовного SEO просування доступні всім. По-третє, при грамотному застосуванні даних методів можна досягти важливих результатів у розкручуванні власного проекту.

Безкоштовна розкрутка сайту базується на внутрішньому просуванні, тобто проводити наповнення веб-проекту під ключевики пошукових машин. Також внутрішнє просування необхідно і у випадку платного SEO просування, тому що воно дозволить в значній мірі заощадити на оптимізації.

При ефективної розкрутки контенту, під ключевики пошуковиків, відпадає потреба у закупівлі величезної кількості зовнішніх посилань. Коли проект не вважається комерційним і зовсім не відноситься до складних Інтернет-ніш для просування, то для його SEO розкрутки вам буде цілком достатньо і безкоштовних способів розкрутки.

Коли ж проект зовсім не відноситься до вищеназваних категорій, і ви плануєте розкручувати його по ВЧ запитам, то вам, на жаль, не вийде досягти бажаних результатів, застосовуючи для SEO просування тільки безкоштовні способи. Навіть довівши до унікальності оптимізацію для ПС контенту, у вас не вийде потрапити в ТОП видачі пошукових систем. У цій ситуації без придбання великої кількості тематичних зовнішніх гіперпосилань вам ніяк не обійтися.

Безкоштовна розкрутка сайту складається з таких пунктів:

 • Створення всіх сторінок сайту під запит (тобто заздалегідь розробити семантичне ядро сайту).
 • Написання текстів під ключові слова.
 • Проставлення безкоштовних посилань на свій сайт.
 • Безкоштовно потрапити в ТОП пошуковиків можна, тільки просуваючи власний проект по НЧ запитам. При веденні такої тактики безкоштовна розкрутка сайту вважається ефективною. Для SEO просування проекту по НЧ ключовим запитам від вас потрібно буде лише відповідним чином організувати веб-сайт (кожну сторінку писати тільки під запит), внутрішню перелинковку сторінок і правильно проводити оптимізацію контенту під пошуковики (вставляти ключові слова в текст).Поисковые системы

  Природно, такий метод не вважається стовідсотково ефективним, однак майте на увазі, що чим більше публікацій на веб-сайті буде оптимізовано під НЧ ключові запити, тим вище буде трафік з пошукачів.

  Повністю відмовитися від застосування вхідних посилань, само собою, також не можна, тому що цей фактор досить критично розглядається ботами ПС. Тільки не поспішайте розлучатися з власними грошима, тому що значна кількість беків можна отримати цілком безкоштовно (на форумах, в коментарях, профілях, при обміні тощо). Тим більше що безкоштовні зворотні посилання — це безкоштовно SEO розкрутка.

  Важливість посилань (внутрішніх і зовнішніх) при безкоштовної розкрутки сайту

  Розкрутка веб-сайту збільшує необхідність перелінковки сторінок веб-ресурсу. З авторитетних інтернет-проектів веб-сайт може отримувати вага, який (завдяки перелінковці сторінок) рівномірно розподіляється по всіх сторінках, включаючи всі сторінки зі статтями, які містять деякі НЧ запити. На кожну сторінку BlogWork.RU рекомендує розподілити однакову кількість внутрішніх посилань!

  Тут важливо запам’ятати: чим більше статична вага сторінки вашого проекту, тим кращу позицію вона займе в результатах ПС у відповідь на оптимізується ключовий запит. Підвищену цінність грамотної компанії перелінковки сторінок можна пояснити фактом, що сторінки вашого проекту передають статичну масу Яндекса або Google.

  Крім статичного посилального ваги, одержуваного з зворотних посилань, безкоштовне просування сайту дозволить також підвищити його траст. Траст (або авторитетність перед ПС) веб-проекту вважається досить необхідною характеристикою. Чим вище авторитетність вашого проекту, тим вище позиція у видачі. При досить високому трасті проекту опублікована публікація може швидко опинитися в ТОП видачі. Збільшити траст свого веб-сайту можна в основному з допомогою посилань з авторитетних проектів.Рост сайта

  Виходячи з цього, безкоштовні беклінків будуть потрібні вам для збільшення авторитетності та отримання посилального ваги, так і для швидкої розкрутки сайту. Крім того, за допомогою безкоштовних посилань ви зумієте підвищити ще тіц, однак таке буде відбуватися не завжди в 100% випадків.

  Потрібно зазначити, що будь-який веб-сайт ви не просували, краще почніть з безкоштовних способів розкрутки. Потім, коли всі способи безкоштовного SEO просування будуть випробувані, просто проаналізуйте їх і потім приймайте рішення про необхідність використання платних способів.