Безпека Webmoney

3

Всім відомо, що в інтернеті повно шахраїв і злих хакерів, які при бажанні можуть перешкодити нашій роботі, вкрасти нажите чесною працею, зіпсувати наші труди і попсувати нам нерви. Це означає, що потрібно бути готовим і підготовленим до всього. Я вже писав загальні поради з безпеки у мережі, в цій статті напишу, як захистити Webmoney від злому.

Ось кілька простих пунктів:

1. Обов’язково встановіть антивірус і інші засоби захисту комп’ютера.

2. Не довіряйте сумнівним програмами, не завантажуйте підозрілі файли з інтернету.

3. Користуйтеся останньої новою версією Webmoney Keeper. Скачувати її потрібно тільки з офіційного сайту webmoney.ru. Читайте статтю — як зареєструвати webmoney.

4. По-можливості приховувати інформацію про своєї діяльності. Буде краще, якщо про ваші доходи і роботі в інтернет буде знати менше число людей. Також не світіть номер свого WMID і номери гаманців всім підряд – на форумах, у чатах і т. д.

5. Зверніть увагу на рекомендації Webmoney Wiki:

— Рекомендації щодо безпечного використання WebMoney Keeper Classic.
— Рекомендації щодо безпечного використання WebMoney Keeper Light.

Вивчіть всі і по можливості зробіть всі пункти цих рекомендацій.
Після цього можна перевірити стан налаштувань безпеки у своєму кіпера. У мене WebMoney Keeper Classic, там внизу вікна є рядок стану:

При виконанні майже всіх важливих пунктів рекомендації, у рядку ви побачите запис «Немає зауважень по налаштувань безпеки». Якщо інша напис, то натисніть на неї і подивіться, що потрібно виправити для здійснення більшого захисту вебмані.

Безопасность Webmoney

100% захисту свого гаманця вебмані немає і навряд чи коли-небудь буде. Тим не менше, якщо ви працюєте з великими грошима, потрібно подбати про безпеку грунтовно.
— Використовувати для роботи в Webmoney окремий комп’ютер, який буде виходити в інтернет тільки для роботи з гаманцями.
— Використовувати постійна ip адреса і поставити блокування по ньому з активацією на мобільний телефон. У мене саме ця зв’язка – білий ip і активація на мобілу.
— Зберігайте файли ключів в декількох місцях (на флешці і т. д). Або використовувати E-num Storage, eToken або ruToken для безпечного зберігання ключів. Детальніше про них читайте в WebMoney Wiki.

Ну і найголовніше – не тримайте багато грошей на своїх електронних гаманцях. Виводьте їх в реал або вкладайте в бізнес. А то, буде дуже прикро, якщо хтось викрадає велику суму грошей, нажиті чесною працею :).

Сподіваюся, я переконав вас задуматися про безпеку своїх грошей і перевірити захист свого кіпера. Всім успіхів!