Датінг-партнерка Smartbucks.ru

4

UPD: Партнерка закрилася.

Всім привіт. Сьогодні ви прочитаєте мій пост, присвячений онлайн знайомства, однієї перевіреної мною партнерській програмі Smartbucks.ru і всьому тому, що ми величаємо іноземним словом «dating». Іноді ми якось вороже ставимося до забугорного інтернет маркетингу: у них все краще, а наші інтернет-бізнесмени, не маючи своїх ідей, все звідти крадуть. З іншого боку, не все так погано. Коли я тільки-тільки зіткнувся з датингом і адалтом на Русі, у мене була купа питань до етикету та соціальної політики партнерських програм, які не викликали особливої довіри. То тобі виплати задержут, а то нагрублять в саппорте. А куди скаржитися? Коханій дружині або сусідові?

На щастя, у наш час практикується нова «буржуйська» тенденція відносин між партнеркою, веб-майстром і самим клієнтом. Як би ми не обзивали америкосів, а за таку стратегію можна і похвалити наших закордонних онлайн співвітчизників. Вірите чи ні, я загадав самому собі, що якщо мій конверт на будь-руської датінг партнерці досягне позначки 1:57, буду писати і вшановувати компанію безоплатно. У мене були всього три нормальні датінг партнера, а такий конверт вийшов тільки на Smartbucks.ru. Ну буду виконувати те, що пообіцяв.

Примітно те, що я застав цю партнерку в старих фарбах, я маю на увазі дизайн і 4 сайту для знайомств. Спочатку я просто дав компанії шанс, так як всі висновки і замітки доводиться робити самому. Я, звичайно, довіряю думок моїх улюблених блогів для web-masters, але й сам не чужий поекспериментувати. Спочатку моєї роботи я лив потрошку трафив на виділені ресурси. У той час як дизайн основного сайту залишав бажати кращого, самі датінг-сайти були зроблені красиво. Про це і сказав конверт, з 1k уніків вийшло 1:57! Рахуйте самі. Я спочатку й не повірив, що буду писати саме про Smartbucks.ru. Але партнерка продовжувала мене дивувати жирним конвертом. І ось з тиждень тому тут зробили якісний редизайн головного сайту. З таким дізом, високим конвертом і багатими промо-матеріалами можна змагатися з будь-якими російськими датінг-проектами.

Плюс до цього розробили свіжий мега лэндинг. Навіть у самого руки потягнулися зарегаться. Сексу тут як у солдата махорки. Потім згадав про те, що я людина сексуально не заклопотаний і перебудувався на холоднокровне споглядання сайту. Попотіли дизайнери і прогеры для своїх клієнтів. Незважаючи на те, що лэндингу всього тиждень — тут вже більше 20 відвідувачів. Я особисто вважаю, що настав час датінг партнерок, і якщо сьогодні вони ще можуть збільшувати базу своїх користувачів і тіснити конкурентів, то невдовзі ця музика закінчиться. Ніша онлайн знайомств швидко переповнюється. В принципі для веб-майстра-це добре, конкуренція завжди стимулює ерогенні зони прогресу. А тепер до фактів.

Виставляючи 3 смс по 10 $, веб-майстер може очікувати хороших баришів. Сайти Smartbucks.ru правда легко привертають увагу і за них не соромно. Але на відміну від того ж адалта, коли ребилл вже перетворився на міф, на сайтах СмарБакса люди будуть не один день витрачати свої гроші. Для цього працюють спеціальні люди з багатою уявою, які можуть підчепити клієнта на гачок і переконати його в тому, що красивим дівчатам потрібно не тільки віршики писати, але і дарувати онлайн подарунки. У тому випадку, якщо клієнт хоче, щоб до нього більше набивалося секс-партнерок, нехай він піднімає свій рейтинг за гроші.

А весь цей привабливий сервіс буде збільшувати заробіток веб-майстра. Приміром, з мого трафіку активувався один клієнт, який просто смітить грошима на сайті. І повірте, що я не особливо проти. Отримую свої 75% і ллю далі! Якщо з будь-якого приводу у вас виникло питання, стукайте в саппорт Smartbucks.ru. Ще не будучи тут повноцінним партнером, я здивувався швидкої реакції і виразним відповідей саппорт-команди. Колеги, якщо про щось я забув, заходьте на сайт і читайте новини. А я поки продовжую роботу, всім уклін.
До зв’язку!