Де створити сайт

3

Перед тим як створити сайт задумайтеся – а де саме Ви хочете створити сайт і чому?! Задайте собі питання: «чи Правильно я роблю?» і «Не пошкодую я згодом?». Такі питання слід задавати тому, що в майбутньому вже не можна буде нічого змінити або змінити. Адже тільки уявіть: у Вас вийшло створити прекрасний сайт на ЖЖ, але в силу його обмеженості, Ви не можете, як слід монетизувати свій проект. Прикро буде, чи не правда?!

До речі, забув попередити, стаття буде орієнтована в основному на новачків і на людей, які загубилися в тому, на яких платформах реально заробити гроші, а на яких ні. Хоча постараюся, щоб навіть у професіоналів виник інтерес до питання «Де створити сайт?».

Де безкоштовно створити сайт / блог

Почнемо з того, що безкоштовно – це не означає погано або неякісно. Адже погодьтеся, кожен з Вас може назвати з десяток блогів чи сайтів, які читає / відвідує, хоча вони зроблені на безкоштовній платформі або хостингу. Головне на сайті – це контент (статті, фотографії, музичні треки, фільми, ігри тощо). Тому не бійтеся створювати сайт на безкоштовному хостингу або сервісі, тим більше варіантів для цього існує маса:

Где создать свой сайт в Интернете

  • uCoz.ru – тут можна відкрити справжній, повноцінний і мега популярний сайт, так як технології, які надані вебмастеру, здатні здивувати кожного. На цьому хостингу створені сотні популярних сайтів, причому користувачі цих ресурсів не завжди навіть здогадуються про те, що це система uCoz. Один час, створення сайтів на цій платформі, не віталося серед інших вебмайстрів, однак воно пройшло. І більшість усвідомило, що ГС – це не сайт, який зроблений на безкоштовному хостингу, а сайт, що не містить користі для користувача. Тут можна не просто створити сайт, але і «прикрутити» свій домен, а також додати модулі, такі як форуми, блоги, фотогалереї тощо
  • Blogger.com – відмінна безкоштовна платформа для створення блогів. Є чимало обмежень, проте в цілому досить непогано – можна уникализировать свій дизайн, додати свій домен другого рівня, а також повісити рекламу від Google AdSens. В принципі непоганий старт для блогера-початківця. Переваги цього сервісу в тому, що він належить пошуковій системі Google, а значить, знаходиться на хорошому рахунку у нього.
  • WordPress.com – Якщо ви хочете дізнатися, що собою являє CMS WordPress, то ми рекомендуємо скористатися цим сервісом. Тут Ви отримаєте безкоштовно домен третього рівня і безкоштовний хостинг з встановленою CMS. Недолік в тому, що сервісом не особливо користуються російськомовні користувачі, а значить чекати читачів потрібно тільки з пошукових систем або соціальних мереж.
  • LiveJournal.com – ідеальний варіант для тих, кому є що сказати цікавого і для тих у кого «складний склад». Завдяки величезній російськомовної аудиторії Ви можете стати популярним за один день і навіть без спеціального просування. Однак при цьому Ви маєте ряд обмежень в плані будови і розміщення реклами. Тут добре тим, хто хоче перевірити, наскільки він (або вона) цікава особистість.
  • LiveInternet.ru – сказати особливо нічого, так як по суті, це копія попереднього сервісу, тільки зроблена в Росії.
  • blogs.mail.ru – простий варіант для тих, кому лінь, де або реєструватися, і розбиратися з новими сервісами, але при цьому дуже хочеться висловлювати свої думки в Інтернеті.

Где лучше всего создать свой сайт

Де краще всього створити свій сайт

Якщо Ви хочете створити сайт виключно для грошей, то ми Вам рекомендуємо створювати свої сайти виключно на платному хостингу, так як тут не буде ніяких обмежень. На хостингу можна створити хоч невеликий блог, хоч величезний портал. Все у Ваших руках! А про те, як вибрати хостинг для сайту, Ви дізнаєтеся з минулого нашої статті.

Дякую всім, на сьогодні це все. А де Ви створюєте свої сайти?!