Доменів .рф зареєстровано вже понад 700 тисяч

5

Не так давно домени зони .рф були повністю відкриті для вільної реєстрації (було це 11 листопада), проте вже зараз кількість зареєстрованих доменів перевищила позначку в 700 тисяч домен, імена така цифра заявляється реєстратором Reg.ru.

Настільки знаменна число було досягнуто 31 грудня в 11:57, коли основна частина персоналу була на обіді в кафе «білий диван». Таку назву кафе отримало, з-за того, що поруч знаходитися фабрика по виробництву меблів, господар в цих закладів один.

Але повернемося до нашої новини. Який саме домен став 700 тисячним так і не уточнюється. Нагадаємо, що перша реєстрація доменів .рф з’явилася ще в листопаді 2009 року, реєструвати домени дозволялося тільки приватним компаніям, ЗМІ, а також іншим юридичним структурам влади. Реєстрації тривала до вересня 2010 року, за весь період було подано близько 18 тисяч заявок.

А в перший же день відкритої реєстрації було подано понад 230 тися заявок. Зараз наша доменна зона входить в 20ку найбільш великих доменних зон Європи. Однак темпи реєстрації не втрачають своїх обертів, зараз за різними даними в день реєструється близько 2 тисяч доменів.