DST і Goldman Sachs інвестували в Facebook 500 мільйонів

5

За інформацією відомої газети The New York Times, російська компанія DST (Digital sky technologies), а також банк Goldman Sachs, вклали близько 500 мільйонів доларів у розвиток соціальної мережі Facebook.

За домовленістю, Банк Goldman Sachs надає 450 мільйонів, а российкая інвестиційна компанія 50. У загальній кількості капіталізація Facebook складає близько 50 мільярдів доларів, що перевершувати такі компанії гіганти, як Ebay, Yahoo і Time Warner.

DST давно показує зі свого боку грамотне інвестування в різні перспективні або вже популярні проекти. Компанія не інвестує в незрозумілі проекти, а-ля подобова оренда квартир Мінськ.

Також The New York Times повідомляє, що банк Goldman Sachs має право продати свою частку російської інвестиційної компанії. Варто відзначити, що наша компанія вже не перший раз вкладає гроші в найбільшу соціальну мережу світу, раніше в Facebook було вкладено близько півмільярда доларів, що досить велика сума для Росії.

Навіть незважаючи на те, що останнім часом популярність Facebook зростає з подвоєною силою (Facebook вже потроху починає вытиснять найпопулярнішу соціальну мережу в Росії – Вконтакте), однак керівництво поки не планує первинний випуск акцій, це не одноразово заявляв засновник і керівник Facebook – Марк Цукенберг. Але за словами, поки що невідомих, наближених до інвестиційних вкладень людей, Facebook все таки планує зробити первинний випуск акцій, але не раніше, ніж у середині 2012 року.