Футболіст ліверпуля може отримати санкції за повідомлення в твітері

3

Асоціації англійського футболу почала займати справою Райана Бабеля. Справа в тому, що в 1/32 Кубка Англії, “Ліверпуль” (де і грає Райан Бабель) грав з “Манчестер Юнайтед”, в результаті Ліверпуль програв з рахунком 0:1. Сам матч проходив на рівних. Але суддя матчу виносив зовсім не кращі рішення. Так вже на першій хвилини матчу суддя матчу Уебб призначив одинадцятиметровий у ворота Ліверпуля. А на 32 хвилині був вилучений капітан Стівен Джеррард.

Після такого напруженого матчу в мікроблозі твіттер Райана Бабеля з’явилося повідомлення, що йому смішно від того, що Уебба називаються один з кращих рефері. І тут їм було розміщено фотоколаж, на якому був зображений Уебб у формі Манчестер Юнайтед.

Зараз футболісту знадобилися юридичні послуги. Він найняв адвокатів, але після нетривалої консультації, футболіст видалив свої повідомлення та публічно попросив вибачення у рефері. Виправдовуючи себе тим, що ці повідомлення лише агресивна емоційна реакція на такий важливий матч.

На даний момент, не дивлячись на публічні вибачення Бабеля, їм серйозно займається асоціація, яка готує футболіста великі санкції. Рішення суду може бути прийнято уже 10 січня.