GoGetLinks: відгуки про біржі

6

Однією з найпопулярніших бірж по розміщенню є біржа посилань GoGetLinks. Вона ж вважається однією з самих елітних, так як додати свій сайт в систему дуже складно. Однак при цьому низька конкуренція всередині біржі дає можливість добре заробляти.

Сьогодні в статті сайту BlogWork.ru ми опишемо всі позитивні і негативні відгуки про GoGetLinks. Безумовно, наша стаття не може мати 100% об’єктивності, однак вона буде максимум чесна з читачами, а чотирирічний досвід роботи з цією біржею дозволить зробити повноцінний і цікавий відгук. Пост особливо стати в нагоді новачкам, які тільки збираються закуповувати посилання на свій сайт.

Позитивні відгуки про GoGetLinks

Звичайно, позитивних відгуків у цієї системи буде більше, тому з них ми і почнемо.

Панель GoGetLinks

  • Є гарантія на індексацію посилання. Великим плюсом є гарантія на 45 днів при розміщенні посилання у новій статті. Так як більшість російських сайтів орієнтовані на отримання трафіку з пошуковою системою Яндекс, то оптимізаторам дуже важлива індексація посилання Яндексом. Система GoGetLinks надає таку можливість, а саме вона не передає гроші вебмастеру, до того моменту поки його сторінка з посиланням не буде проіндексована. Для тих, хто не хоче чекати індексу, можуть розмістити посилання на вже проіндексовану сторінці. У будь-якому випадку гроші не будуть витрачені даремно! Крім того, відносно недавно з’явилася можливість страхувати куплені посилання. Наприклад, якщо сайт припинить своє існування або має намір видалить посилання, GoGetLinks за свій рахунок поверне Вам гроші. Страховка коштує лише 10% від вартості посилання (погодьтеся, не такі вже й великі гроші).
  • Зручний перегляд з пошуку. Весь інтерфейс продуманий до самих незначних дрібниць, однак при цьому він має мінімалістичний дизайн і гідну функціональність. Так, тут немає тегів, немає можливості вибрати сайти по кількості сторінок в індексі, але зате тут є безліч інших важливих елементів. Наприклад, є відсоток індексації, який показує кількість посилань в процентному співвідношенні, які влетіли в індекс Яндекса. Тут також є можливість експорту знайдених сайтів для оптимізації, що дозволяє вивантажити список вподобаних сайтів і детально вивчити їх в окремих сервісах (типу RDS). Крім того, скоро грядуть оновлення, а значить ще більші поліпшення.
  • Жорстка модерація, не пропускає низької якості сайти. Модераторів біржі GoGetLinks дуже часто порівнюють з модераторами РМЯ або технічною підтримкою Яндекса. Так як тут модерація дуже серйозна і ретельно, спрямована на те, щоб додавати в систему виключно кращі ресурси. Потрапити в систему дуже складно, але воно того варто, адже продавати посилання там можна за цілком прийнятними цінами, а головне вашого сайту будуть довіряти оптимізатори.
  • Сайт, доданий в GoGetLinks можна продати за хорошу суму. Іноді в біржу додають не тільки заради самостійного заробітку на посиланнях, але і заради вигідного продажу всього сайту. Так як такі сайти здатні давати дуже великий дохід, при мінімальних вкладеннях. Тому навіть якщо Ви заробляє на трафіку, ми рекомендуємо подати заявку на участь в біржі GoGetLinks, так як якщо Ви вирішите повністю продати свій інтернет-проект, Ви отримаєте суму, що значно вище середньої!
  • Правила, які допомагають тримати якість сайтів на належному рівні. Також перевагою біржі можна назвати її статут (звід правил), у якому чітко визначені права та обов’язки кожного користувача системи GoGetLinks. Ці правила змушують вебмайстрів розміщувати посилання по певним правилам, але це корисно не тільки оптимізаторам, але і вебмайстрам, так як при такій схемі розміщення сайти набагато краще поводяться у видачі Яндекса.
  • Регулярна перевірка сайтів, на їх якість. На будь-якій біржі сайти з часом втрачають свою якість і актуальність: в одних падає відвідуваність, у інших відвалюється тіц, треті взагалі перетворюються в барахолку з продажних статей і тільки. Щоб такі сайти не засмічували систему, їх намагаються вчасно виключати, тим самим роблячи оптимізаторам велику послугу.
  • Білі і чорні списки. Геніальною функцією також стала можливість додавати сайти в білі і чорні списки. Причому є можливість додавати сайти не тільки ті, які є в системі або виконували замовлення Вам, але і зовсім сторонні. Тим самим, цей інструмент можна використовувати пошуку конкурентів, які знаходяться вище Вас в пошуковій видачі Яндекса.
  • Ставлення вебмайстрів до системи. І особливо, що радує в GoGetLinks – це відношення вебмайстрів до даної біржі. Вони прагнуть потрапити в цю систему, створюючи більш якісні сайти. Вебмастера також перебуваючи в системі, намагаються виконувати замовлення якісно і в строк, чим і приваблюють оптимізаторів.

Достоинства и недостатки GoGetLinks

Негативні відгуки про GoGetLinks

Незважаючи на таку кількість позитивних моментів, можна знайти і недоліки в GoGetLinks. Їх небагато:

  • Висока ціна за посилання. Для деяких оптимізаторів, запропоновані ціни дуже високі, тому вони або відмовляються від роботи з цією біржею, або закуповують мінімум посилань. Хоча як подивитися на цей недолік, адже за якість ми завжди платимо більше звичайного…
  • НЕ завжди об’єктивна модерація сайтів. Більшість вебмайстрів знайомі з модерацією в GoGetLinks і, як правило, вони не мають позитивних відгуків про неї, так як модератори дуже багато ресурсів не пропускають до себе, адже для кожного вебмастра свій сайт є самим ідеальним і найкращим. В результаті цього нерозуміння і виникають конфлікти.

На цьому сьогодні все. Також рекомендуємо до прочитання відгуки про RotaPost, так як ця біржа для тих, хто хоче заощадити свій бюджет.