Google Circles немає і бути не може

5

Не так давно в мережі з’явилися чутки, що компанія Google займається розробкою нової соціальної мережі Google Circles , також були чутки, що це соціальна мережа повинна ось-ось запуститься. Але незважаючи на всі чутки, Google різко спростували всі домисли з цього приводу. Взагалі такі дані з’явилися 13 березня на інтернет ресурсі ReadWriteWeb. Відповідь на дану статтю послідувала негайно і представник пошукового гіганта заявив, що вперше чує про таке.

Після провалу соціального проекту – Google Wave. Компанія вирішила поки займатися просуванням своїх старих проектів. Висновок на головну хабрахабр вони, звичайно, не роблять. А от якщо вони вам потрібні, то варто пошукати спеціальні компанії, які тільки цим і живуть. У Google для цього свій штат співробітників.

Експерт в області Web написав у своєму твіттері, що бачив новий проект і вражений ним. Проте далі він видалив повідомлення. Швидше за все гугл поки просто створює якусь базу, структуру максимально зручну для соціального спілкування в інтернеті.