Google відкриває свій онлайн-магазин додатків

4

Google продовжує розвивати свою мобільну операційну систему Android і на цей раз вони відкрили свою онлайн-магазин для покупки в ньому додатків під пристрої, що працюють на Android OS. Раніше користувачі гуглофонів, могли купувати програми лише безпосередньо зі свого пристрою. Тепер вони можуть робити це і на сайті.

Для ідентифікації достатньо лише увійти під своїм обліковим записом Google. Куплені програми можна завантажити на смартфон за коштами мобільного інтернету або Wi-Fi. Також, відразу на сайті ви можете проголосувати за вподобане вам програми і написати про нього в ваш twitter.

Нагадаємо, що зараз найбільш розвинутим магазином додатків вважається аналог від Apple, там для плтформы iOS представлено понад 300 тисяч різних додатків. Тут ви знайдете і Індійський вокал уроки, з допомогою яких ви можете швидко опанувати гарним співом загадкових східних жінок, і різні ігри і програми.

Нагадаємо, що для Android на даний момент створено близько 100 тисяч програм. Однак Android за результатами підрахунків, зараз найдинамічніша платформа в усьому світі, тому досягнення Android Market рівня iTunes, це лише справа часу, який має пройти досить швидко.