Хочу грошей

4

Під картинкою просто мої роздуми про роботу і про те що я хочу грошей.

Що мене чекає?

Останнім часом я став замислюватися над тим, ким я буду, коли закінчу навчання в університеті. Дивлячись на своїх батьків, однолітків і друзів, я розумію, що працювати на дядька, — це не для мене. Я звичайно не ледар і працював на різних роботах. Причому працював дуже сумлінно — ніколи не халявив і приходив на роботу під час. Але робота з 8 ранку до 20 щодня, крім неділі за жалюгідні 15000 рублів…Причому ти завжди комусь винен. Як наслідок — вічно незадоволений, так як у тебе мало вільного часу, який можна провести з друзями або за улюбленим заняттям, постійна нестача часу, недосипання, стрес і т. д.

Це ще добре, якщо робота цікава або кожен раз різна, але якщо це рутина, яка повторюється кожен день, то вона ще й набридає. Кожен день ти прокидаєшся і думаєш: — «Ну в рот мені ноги! знову на цю гребаной роботу йти…». Гроші не платять, колектив жахливий і т. д… Думаю багатьом це знайомо…

Так от дивлюся я на своїх батьків. І розумію, що у них таке все життя. Все життя невдоволення заробітною платою, своїм начальством, страх потрапити під скорочення і кожен день одна й та ж тяганина. Прокинувся, поснідав і на роботу. Прийшов втомлений з роботи, повечеряв і до телевізора. Вихідні зазвичай проходять за роботою по будинку і знову ж — біля телевізора. Ну хіба це життя?:)

Створюється враження, що людина народжена не для того щоб жити, а для того, щоб працювати.

Працюю на себе

Загалом я вирішив, що буду працювати тільки на себе, тобто у мене не буде начальства і я не буду чекати коли ж дадуть зар. плату…Тепер треба прагнути до цього. Перше що приходить в голову — це, звичайно, робота в інтернет.Я вже дечого досяг у цьому, але грошей які я заробляю чесно кажучи на життя не вистачає.

Взагалі в інтернеті величезне поле для діяльності. У багатьох нішах поки не висока конкуренція, досягти чого-то може навіть школяр, почати заробляти може будь-який, навіть без особливої підготовки. Наприклад, отримувати по кілька центів за коментарі до статей. Особливих знань не потрібно, плюс до всього читаючи статтю блогу отримуєш знання. А знання — штука хороша.

Ну це так, приклад. Якщо пошукати можна знайти багато пропозицій заробити. Головне відрізнити чесну інформацію від неправдивої, шахрайською. Про шахраїв теж поговоримо, так як це актуально завжди, коли справа стосується грошей. Ось, я написав статтю про лохотроні і шахрайство в інтернеті.

Хочу багато грошей

Зараз з інтернет діяльності у мене виходить близько 100$ в місяць — це приблизно 2500 руб. Знаю мало, але я буду намагатися і разом з досвідом і знаннями буде рости мій заробіток (сподіваюся).(Поки робив гівно сайти і дорвеї під ру адалт (що це таке ви ще дізнаєтесь). Зараз відходжу від цього і хочу почати робити Сайти Для Людей(СДЛ))

Я студент. Живу з батьками, які мене і забезпечують. Але «сидіти на шиї» мені набридло.

Так от, останнім часом я гостро почав розуміти, що з кожним роком грошей хочеться все більше. Гроші — бездушні брудні папірці, але сука які корисні папірці! І, прокинувшись сьогодні вранці, став думати, коли ж я вже прийду до того, щоб в магазинах вибирати товар за якістю, а не за ціною.

Хочу грошей. А хочуть гроші мене? :) Хочу їх не багато, але щоб вистачало. Щоб зникла думку з голови, що хочу грошей.

Хоча ні! Це не правильне бажання. Правильніше буде — хочу заробити грошей і заробляти гроші з інтересом, щоб розвиватися і збільшувати дохід. Ось.
Що я буду для цього робити? — Все можливе.
Як я збираюся заробити? — Читайте далі цей блог і Ви все зрозумієте :).

Ось таке вийшло роздуми про гроші. Чекайте наступних постів, де вас чекає багато всього цікавого, що не тільки мої мрії і роздуми. Наприклад, розповім про те, як заробити на блозі.