Хостинг для сателітів і домен

5

>

Продовжуємо тему заробітку на сателітах, і сьогодні я розповім про те, який хостинг вибрати для сателітів.

Щоб купити хостинг нам знадобитися домен. Я вже писав, як і де зареєструвати домен. Що стосується сателітів, то тут підійде будь-який домен практично будь-якої зони.

Найголовніше – перед реєстрацією домена, перевірте, чи не був він вже зареєстрований раніше. Краще купити чистий домен, ніж домен, який колись вже був зареєстрований. Тому що він може бути вже забаненным в ПС і ввести його в індекс може бути непростим завданням.

Як перевірити? Просто введіть в Яндекс ім’я домену і дивіться результати. Якщо в пошуку є сайти на яких щось написано про цей домен, є посилання на цей домен і т. д, то швидше за все він вже був зареєстрований до вас. Ще можна пошукати сервіси. Є сервіси, які дозволяють дивитися історію зміни Whois-даних. Наприклад, ось цей сервіс: http://domain-history.domaintools.com/ .
Введіть доменне ім’я в поле Domain Name: і дивіться результат. Якщо написано :

We have 0 historical whois records for….

Значить, домен, швидше за все, чистий і його можна реєструвати для сателіта. Хоча сервіс може і помилятися, так що перевіряйте обома методами.

Порада 1: Якщо є можливість, при реєстрації домену обов’язково ставте прапор Private Person. (Приховування ваших даних)

Порада 2: в реєстраційних даних Whois вводите різні значення e-mail і телефон. Це на всяк випадок. Просто ходить слух, що якщо у вас багато сателітів з однаковою Whois – інформацією, то Яндекс може спалити їх всі.

Взагалі можна реєструвати домени на різні персони – вигадані імена, прізвища і т. д. Але я не бачу в цьому особливого сенсу. Адже ви не займаєтеся нічим протизаконним, а значить, домен можна реєструвати на себе.

Хостинг для сателіта

Про те, як вибрати хостинг докладно написано тут.
Для сателітів підійде будь-хостинг. Для сателітів на CMS потрібен хостинг з підтримкою баз даних і php.

Вимоги до хостингу:
— Дешево.
— Надійно.

Складно знайти дешевий і надійний хостинг.

Одне з важливих правил в заробітку на сателітах – це не тримати всі сателіти на одному хостингу, тим більше на одному ip. Існує ймовірність, що Яндекс спалить всі сателіти, які знаходяться на одному хостингу або ip і забанить їх. Також існує ймовірність, що щось трапитися з хостингом (згорів гвинт, наприклад) і ви втратите всі сайти разом.

Можна взяти один хостинг і замовити кілька ip адрес. Один ip коштує від 30 до 100 грн в міс. На одному ip розміщувати не більше двох сателітів. Але я раджу зробити по-іншому. Просто купіть кілька абсолютно різних дешевих хостингів і на кожному додайте по 1 — 2 сателіта. Таким чином, ми виключаємо ймовірність виникнення проблем зі всіма сателітами, які у нас будуть. Не тримаємо всі яйця в одному кошику. По ходу справи ми дивимося, які хостери нам підходять, а які ні, оцінюємо їх якість і надійність.

При виборі хостингу для сателіта не женіться тільки за дешевизною! Низька ціна – це звичайно добре. Але ось найчастіше у найдешевших хостингів часто виникають якісь проблеми. ТО сайти не индексирую.ться, то швидкість хостингу залишає бажати кращого, то сервера падають, то гвинти згорають…

А от яких хостерів я використовую в якості хостингу для сателітів:

1.Бегет. Один з кращих хостерів за останні роки. Високий аптайм, надійність, швидка тех. підтримка. 30 днів безкоштовного використання! Всі сайти починаю зараз саме на цьому хостингу. Дуже ним задоволений.

2. IHC. Якісний , швидкий і надійний недорогий хостинг. Тут беремо тарифний план «Початковий». Вартість 50 рублів в місяць. Можливість розмістити до 5 сайтів. З фішок: Безкоштовний тестовий період 10 днів. Тримаю на ньому 2 своїх сателіта.

3. Onelim. Відмінний хостинг для сателітів. Тримаю на ньому пару сайтів. За пару місяців проблем не виникало. Беремо тариф «Старт» . Вартість 48.36 рублів в місяць. Можливо розмістити 3 сайту.

4. Best-hoster. Тримаю там один свій сайт. Все відмінно. Швидка швидкість роботи, швидка служба підтримки. Беремо Тарифний план «Lite», отримуємо практично всі без обмежень всього за 60 рублів на місяць.

5. m-hoster.com. Надійний і стабільний, а разом з цим і дешевий хостинг для сателітів. Беремо тариф «Budget», отримуємо 5 сайтів на аккаунт. Ціна в місяць всього 1$. Це приблизно 30 рублів.

6. Eskhosting. Через ціни, підійде хіба що для дуже якісних сателітів. Але я вирішив включити його в список, тому що хостинг дійсно дуже надійний і стабільний. Я тримаю багато сайтів на ньому – все гладко. Беремо тариф «Basic». Ціна 4.95$ /міс. Можливо розмістити 10 сайтів.

Якщо ви все ще думаєте, що це не дешевий хостинг, то давайте трохи підрахуємо… Припустимо, ви зробили 1 сайтеллит. Без тіц і PR він буде приблизно приносити вам від 2 до 10 рублів на день (тут все залежить від кол-ва сторінок, проданих посилань і швидкості розкупованості посилань). Навіть якщо він буде приносити 2 руб в день – це 60 рублів. Тобто один сателіт вже окупає хостинг. Якщо сателіту наростити тіц і PR, то він буде приносити в рази більше грошей. Приблизно від 20 до 100 рублів. Але про те, як збільшити тиц і PR сателіту ми поговоримо пізніше…