Хто такий блогер

3

Для початку потрібно дати визначення слову блогер – це будь-яка людина, який веде власний електронний щоденник та адмініструє його. Зрозуміло, для щоденника потрібен хостинг в інтернеті, також туди можуть заходити будь-які люди. Зазвичай у блогу є тільки одна тема, але іноді люди ведуть щоденник на кілька тематик, кажучи простіше, записують всі свої думки. Але частіше такі блоги більше нагадують щоденник, в якому автор описує всі свої думки, щоб що-небудь не забути. Такі блогери не орієнтуються на відвідувачів, вони пишуть виключно для себе, і навіть не замислюються над тим, цікаво відвідувачам читати їх запису.

На самому початку блоги були простими щоденниками для самовираження, але вони були зручними, тому що перебували в інтернеті. Непотрібно було брати зошит і довго писати в неї вечорами, людина заходив в інтернет і детально описував події за день і так далі. Автори хотіли навчитися виражати свої думки, краще розуміти своє життя, ставити цілі на майбутнє і так далі. Тільки потім блогери зрозуміли, що можна заробляти гроші таким чином. Вони почали ставити банери і рекламні вікна в блогах, але далеко не кожен міг заробляти таким способом. Більшість блогерів закидали цю затію через кілька місяців, тому що розкрутити блог і почати заробляти гроші не виходило, багато хто не могли заробити навіть кілька доларів.

Вміст статті:

 • Які існують типи блогерів
 • Як стати блогером

Які існують типи блогерів

Існує кілька типів блогерів:

 • Бізнесмени;
 • Описують своє захоплення;
 • Знаменитості.

Бізнесмени – це блогери, які всіма силами просувають свій електронний щоденник для заробітку грошей. Вони роблять все можливе, щоб збільшити відвідуваність блогу, залучити рекламодавців, знайти вигідну партнерську програму, продати посилання з блогу і так далі. Практично всі блогери зараз переслідують цю мету, тому що мало кому захочеться просто висловлювати свої думки і розповідати про своє життя, якщо є можливість заробити непогану суму. Хоча є люди, які не згодні з даним висловлюванням, але аргументувати свою думку в такому випадку дуже складно – сайти створюються для заробітку грошей, як би красиво вони не були оформлені, те ж саме відноситься і до блоггам. На жаль, більшість блогів закидаються саме після невдалої спроби заробітку, хтось почув про можливості заробити, зробити цього не вийшло, і блог був повністю покинутий, і таких випадків – тисячі. Звичайно, можна сказати, що даний тип блогерів поєднується і з іншими типами.Девушка блоггер

Описують своє хобі – це люди, які захоплюються чим-небудь, і діляться своїми досягненнями з оточуючими. Наприклад, боксер може розповідати про проведення тих чи інших комбінацій і про стійках, щоб швидше здобути перемогу. Або він може розповісти, як вирішив конфлікт на вулиці всього одним ударом, правда, робити цього не варто. Але такі блогери не мали цілей заробітку коштів раніше, правда, зараз кожен другий вивішує контекстну рекламу на своєму ресурсі. У більшості випадків можна побачити партнерські програми, наприклад, боксер, може рекламувати магазин із спорядженням або фітнес клуби і спортзали з компетентними тренерами. У рідкісних випадках можна побачити подібний блог без реклами.

Знаменитості – це люди, які створили блог лише з однією метою – стати відомим в інтернеті і привернути до себе увагу величезної кількості людей. Ви часто бачите смішні відеоролики на YouTube? Все це робиться з метою заробітку і залучення уваги. У нашій країні досить зняти пару смішних і скандальних відео, викласти кілька фотографій, і вас почнуть впізнавати на вулиці. З допомогою такого блогу можна заробляти непогані суми, адже відвідуваність буде дуже високою. Також можна потрапити в який-небудь цікавий проект однодумців і знову ж таки заробити хороші гроші. Але такий блог підходить тільки унікальним і безстрашним людям.

Як стати блогером

Багато вважають, що це дуже складно і навіть неможливо. Стати блогером простіше простого, але заздалегідь потрібно визначитися з тим, навіщо він вам потрібен? Є два основних види блогерів в інтернеті, одні постійно роблять якісь нотатки і пишуть про своє життя, а інші ведуть блог виключно з метою заробітку. Перші навіть не шукають способи розкрутки, вони не хочуть робити його популярним і виносити в маси. А ось інші блогери навпаки – роблять все можливе, щоб відвідуваність зросла до десяти тисяч осіб за день і ні в якому разі не менше. Можливо, це їх основна робота, адже такі блоги приносять непоганий дохід.

Рано чи пізно блог стає неприйнятним для оточуючих, так як викладаються скандальні матеріали, і люди щодня сперечаються на якісь теми. Це дуже відомий прийом, який використовується для залучення аудиторії на свій блог. Можливо, людина, який провів настільки оригінальну процедуру просування блогу, добре розбирається в просуванні сайтів, і вирішив нарешті заробити непогану суму на власному щоденнику. Це професійний блогер, який вирішив освоїти дану область настільки добре, щоб жити виключно на заробіток з блогу. Адже кожному хочеться займатися цікавою для себе справою, і мати при цьому прибуток, чому б не вести блог і не викладати туди цікаві новини?

Але щоб бути професіоналом, потрібно як мінімум розбиратися в створенні сайтів, щоб знати про внутрішній механізм роботи сайту і про те, як сайт індексується в пошукових системах. Зовсім необов’язково мати вищу освіту факультету журналістики, можна просто вміти писати статті і красиво висловлювати думки. Можна прочитати кілька книг з маркетингу, щоб залучати користувачів на сайт. Якщо ви не хочете вести простий щоденник в інтернеті, і хочете заробляти гроші на блозі – доведеться вивчити кілька книг і витрачати багато часу на вивчення. Що вам конкретно доведеться освоїти для заробітку грошей на блозі:

 • Системи CMS, платформи сайту, доменні імена, хостинги;
 • Безкоштовні блоги, блогові служби і хостинги для блогів;
 • Верстку сайтів разом з HTML та каскадними таблицями стилів, мови програмування PHP і JavaScript;
 • Основи SEO – які найвідоміші пошукові системи і як вони індексують сайти.

Ви повинні дізнатися все необхідне, наприклад, про те, як код сайту впливає на індексацію в пошукових системах, які системи управління сайтом найбільш вдалі і в яких цілях використовуються, залежить швидкість завантаження сайту від хостингу і багато іншого. Витратьте час на вивчення книг і відеозаписів і ваші знання швидко почнуть приносити прибуток.Блоггер имеет блог на WordPress

Якими способами ви можете заробити на блозі? Адже багатьом цікаво, навіщо цілими днями писати новини і ділитися ними з користувачами. Ваш дохід буде залежати від відвідуваності, чим більше людей, тим більше грошей.

 • Продаж рекламних місць

Ви можете продавати рекламу при високій відвідуваності, як це зробити? Дуже просто – шукайте рекламодавця через сайти і форуми, після чого вивішуєте її на блозі. Можна зайти на сайти, де пропонуються банери від різних рекламодавців, і вибрати найпривабливіший варіант. Але найвигідніший варіант – контекстна реклама від Google і Яндекс.

 • Продаж посилань

Всі оптимізатори сайтів закуповують посилання у величезних кількостях для просування сайту, тому у будь-який момент ви можете продати посилання з блогу. Зробити це нескладно, достатньо зайти на Sape.ru або Gogetlinks.net зареєструватися і почати продавати посилання.

 • Пошук спонсора

Якщо ваш блог має цікаву тематику і вона комерційна, можна знайти спонсора. Він буде стежити за роботою блогу, оплачувати хостинг і так далі. Як правило, вам не доведеться витрачатися на зміст блогу взагалі.Маленький блоггер

 • Замовні пости

У більшості блогів можна побачити жахливі замовні пости, де чоловік розповідає, як купив собі відмінний фільтр для води і вилікувався від усіх захворювань за пару днів, а в кінці виклав посилання на магазин, в якому він його купив. Але не робіть таких помилок – навчитеся писати статті з прихованою рекламою, щоб відвідувачі не злилися при вигляді статті, а навпаки читали її уважно і переходили на сайт рекламодавця. Вартість таких статей залежить від того, наскільки висока у вас відвідуваність, і яка тематика блогу. Якщо блог присвячений темі нерухомості – вартість буде дуже висока, тому краще вибирати комерційну тематику для свого блогу.

Хочете дізнатися, як заробляють блогери?! Тоді читайте нашу рубрику «Заробіток в Інтернеті»!