Лохотрон, інтернет шахрайство, шахрайство в інтернет

5

10:30 [ostin] Привіт, навчи заробляти гроші в Інтернеті, плззззззззз!!!
10:31 [v…x] Прийшли на гаманець номер X…X 10 WMZ і навчу.
10:56 [ostin] Відіслав
10:56 [v…x] Ось так і заробляються гроші в Інтернеті… ))
bash.org.ru©

В одній із статей блогу я писав про способи заробити в інтернет, де описав тільки чесні способи. Сьогодні ми поговоримо про шахрайські способи, про кидалово і в лохотрони інтернет і про те, як не стати їх жертвою.

В Інтернет, втім, як і в оффлайн повним повно шахраїв, які йдуть на будь-які хитрощі, щоб обдурити інших людей і мати з них грошей. Загалом, я думаю, всім відомий термін «лохотрон» і від якого слова він стався теж всі здогадуються. Тому, щоб не бути лохом, потрібно пам’ятати, що нікому не можна вірити.

Скільки б не було типів шахрайства в інтернеті, у шахрая все зводиться до простої схеми:
1) Знайти «лоха»;
2) Завоювати його довіру;
3) Кинути його;
4) Зникнути.

Основною метою лохотронщика є завоювати довіру своєї жертви. Якщо довіра завойовано, жертва буде робити те, що потрібно..

Наведу простий приклад з життя…
Ви йдете по ринку і раптом до вас підходить неголене хитре обличчя і пропонує з ваших 100 рублів зробити тисячу або навіть 10 тисяч. Каже, що у нього є чарівний гаманець і якщо туди покласти гроші вони збільшуються…
Ви йому повірите? Якщо так, то у вас щось із головою… тому можете далі не читати..:) Якщо в реалі мало хто повірить такого лохотрону, то в інтернеті знайдуться люди, які повірять обману…

Є безліч різних лохотронів в інтернеті, є досить правдоподібні, є і абсолютно маячні, проте знаходяться люди, які на них ведуться. Народ любить халяву. Особливо часто жертвами шахраїв стають новачки, які шукають роботу або заробіток в інтернеті. Коли їм кажуть, що можна просто і швидко розбагатіти вони втрачають голову, не замислюючись про те, що це може бути обман.

(!) Запам’ятайте, все, що робить людина в інтернеті (та й взагалі в житті), він робить це з якоюсь вигодою. А яку вигоду може отримати людина, якщо ви дасте йому 100 рублів, а він натомість вам 1000 рублів? Тому завжди, перш ніж щось купувати, на що погоджуватися, щось робити, ви повинні зрозуміти, яку вигоду переслідує, той, хто пропонує послуги або товари — загалом, потрібно розібратися у всьому, зрозуміти як це працює і може працювати взагалі.

Для наочності наведу кілька прикладів поширених інтернет обманів.

I) Ти мені 1$ я тобі 10$ або програму для заробітку.
Стандартна схема лохотрону. До цієї схеми відносяться такі пропозиції, як:

Чарівні гаманці

Одна назва чого варта! 🙂 Суть даного интерненет обману в наступному: вас запевняють, що виявлений так званий «чарівний гаманець» і якщо на нього послати грошей, вони повертаються назад у збільшеному розмірі. Частіше зустрічаються чарівні гаманці яндекс грошей і чарівні гаманці webmoney. Дива не буває, але цей класичний лохотрон все ще працює і тисячі людей втрачають свої гроші.

Ще є такий обман, коли вам пропонують «покарати» власників чарівних гаманців. Типу, ви посилаєте зовсім невелику суму для тіста і вам обіцяють обов’язково повернути її назад – розлучення.

6 гаманців

Суть обману в наступному. Вас просять надсилати на 6 різних гаманців трохи грошей (часто за 1$) і вписуєте свій номер шкапа в кінець списку. Далі вам потрібно залучати такий же народ і чекати, коли ж на вас обрушиться багатство. Виходить свого роду піраміда, а як відомо майже всі піраміди – лохотрон, в якому дуже і дуже складно щось заробити.

Також деякі умільці намагаються продати програми «6 гаманців» аля «автоматизація 6 гаманців» або щось типо того. Зустрічаються різні різновиди лохотрону, схожого на 6 гаманців, такі як: продаж програм типу Золотий Потік.

Злом webmoney гаманців і яндекс грошей

Суть цього лохотрону чимось схожа на чарівні гаманці. Псевдо-хакер запевняє вас у тому, що він виявив уразливість в захисті платіжної системи, наприклад в webmoney або Яндекс.Гроші і створив/знайшов webmoney/яндекс гаманець, відправивши гроші на який ви отримаєте їх назад у збільшеній кількості. Якщо б це працювало, то навіщо йому цього супер зломщикові розповідати про це всім? Сидів би вдома, спокійно, відправляв гроші і нікому про це не розповідав.

Злом webmoney, як і злом яндекс грошей дуже складний. Системи добре захищені і, якщо хтось і вміє їх зламувати (в чому я сумніваюся), він робить це дуже тихо, і нікому про це не розповість. По-перше, злом – це підсудна справа, сидіти ніхто не хоче. По-друге, краще доїти корову одному, ніж покликати купу халявщиків і занапастити тему і себе.

Продаж програм для заробітку

Стандартний вид інтернет-шахрайства. Вам намагаються продати те, що за словами продавця повинно приносити гроші, але коли ви купуєте товар, виявляється, що вас ошукали якусь дурницю. Ось кілька поширених програм:

Генератор WebMoney. Програма, яка нібито генерує гроші на WMZ WMR або гаманці. Також зустрічаються програми генератори карт webmoney. Маячня. Генерувати гроші не можна, це все одно, що чарівний гаманець…

Автосборщик бонусів. В мережі є різні спонсори і сайти, які роздають копійчані бонуси. Так от, шахраї нібито написали програму «Автосборщик бонусів», яка сама ці бонуси збирає і відправляє їх вам на гаманець. Такі програми або продають, або дозволяють завантажити безкоштовно. От тільки замість генераторів людина отримує віруси і трояни…

Програма для злому webmoney. Також зауважив, що народу намагаються продати прогу для злому вебмані гаманців (здається вона так і називається – «злом вебмані». Або продають електронну книгу про те, як зламати webmoney. Навіть, якщо ви знайшли безкоштовну програму для злому webmoney, не завантажуйте її. В кращому випадку – там буде черговий лохотрон, в гіршому – віруси і трояни, які заразять ваш комп’ютер.

Обмін валют в обмінниках

Обманщик запевняє, що є обмінник, де можна обміняти валюту з вигодою. Ось один з прикладів такого лохотрону:

Тепер можливість заробляти великі гроші є у кожного!!!

Нещодавно знайшла методику по заробітку в Інтернеті, обіцяли $1000 в день.
Спробувала, все реально працює!!!

Ось ця методика:
1. Ви обмінюєте через російську обмінник https://www.roboxchange.com WMZ на E-Gold за курсом 20WMZ=20E-Gold.
2. Потім обмінюєте назад через іноземний обмінник http://pots-exchanger.com за курсом 20E-Gold=22.4 WMZ.
3. Чистий прибуток з одного обміну з урахуванням комісії склала $2.
4. Повторюєте цю операцію 30 разів (приблизно 40 хвилин) чистий дохід $60
Увага: мінімальна сума обміну в іноземній обміннику $20.

Я сама цілий день обмінюю гроші і заробляю більше $500 на день.

Запам’ятайте, це все обман. Немає обмінників, які будуть працювати собі у збиток.

Та інші обмани…

II) Повідомлення від шахраїв.
Дуже часто людям приходять неправдиві повідомлення на e-mail або icq, в яких вас просять зробити щось. Ось часті приклади лохотронів:

Вам пише адміністратор

Лохотронщики надсилає вам лист від імені адміністратора сайту або від імені платіжної системи. У листі вам говорять, що ви повинні або вислати грошей, щоб ваш аккаунт не заблокували, або просять ввести свій логін і пароль. Наприклад, нещодавно на поштову скриньку я отримав таке повідомлення:

Увага! Вам прийшло приховане лист.
Користувач відправив вам приховане лист.
Для перегляду листа, введіть ваш логін та пароль.

Скріншот:
vzlom-yandex

Якщо б я ввів логін і пароль, вони б були відомі шахраєві. Ось так просто він може зламати мій e-mail.

Помилкова інформація

Вам приходить лист нібито від імені вашого знайомого, в якому він ділитися інформацією, яка повинна принести вигоду вам. Наприклад, нещодавно мені в icq від одного прийшло ось таке повідомлення:

Нещодавно дізнався, що якщо відправити смс-повідомлення з будь-якого оператора з текстом smt100 на номер 1171 на рахунок приходить 100рублей! Спробував Гроші прийшли… !!!!!!!!Щоправда не одразу, десь через годину. За смс зняли 1 рубль(білайн). Не знаю як це діє, але мені вже 1700рублей прийшло! Шкода що гроші не зняти….зате можу розмовляти скільки хочу…Якщо цікаво, поспішай, поки оператори не просікли це!

Це написав не він, його комп’ютер заражений трояном, який розсилає дані повідомлення, без відома господаря.

III) Надомна робота, за яку не заплатять.
У мережі дуже багато пропозицій про надомну роботу, де вам за неї обіцяють непогані гроші. І більшість з них – лохотрон. Де-то ви просто будете працювати на людину безкоштовно, десь вас ще й попросять вислати грошей, щоб точно потрапити на роботу і стати співробітником якийсь «компанії».

Ось відомі мені пропозиції-кидалово від шахраїв:
— дистанційна робота по сортуванню зображень;
— вирізання етикеток на дому;
— робота по набору тексту;
— робота з перекладу тексту;
— читання електронної пошти (іноді зі вступним внеском );
— і інше кидалово.
Я навів деякі види лохотронів в інтернеті. Все розписувати не має сенсу, так як їх велика кількість, так і методи обману дуже схожі.

Резюме

В якості резюме, хочу дати декілька порад, як не стати жертвою інтернет лохотронів:
1) Думайте головою. Уважно вивчайте все, що вам пропонують.
2) Нікому не давайте свої паролі.
3) Захистіть ваш комп’ютер від вірусів і троянів.


Підписуйтесь на RSS і приходьте знову. А я тут буду писати, як заробити в інтернеті без обману.