МДВ дали чітку відповідь про незвичайні абревіатури поліції

5

Досить тривалий час в інтернеті ходили глузування з приводу поліцейської реформи в Російській Федерації. Мова йшла про абревіатурах поліції. Найбільш популярною була «ПИДР – поліцейський інспектор дорожнього регулювання». А також були і такі, як: ПУПС – поліцейське управління патрульно-постової служби, ГЕЇ – державна єдина інспекція та інші рідкісні скорочення.

Днями було дано чітку відповідь МВС з приводу цих абревіатур. Представники МДВ коротко і ясно заявили про те, що це всього лише запалена фантазія російських блогерів. Шанувальникам мережевих щоденників лише порадили записатися на курси в інтернеті, щоб вони могли «не відходячи від каси», навчається грамотності і культури. Насправді, багато стали проходити різні курси в інтернеті, це дозволяє людям значно економити свій час, а також більш раціонально і мобільно отримувати всю інформацію.

Раніше про ці абревіатурах цікавилися у Володимира Путіна, на що Прем’єр відповів, що вперше чує подібні речі. Нагадаємо, що реформа з міліції в поліцію, відбулося 1 березня 2011 року, однак миттєво неможливо перейти з одного на інше, тому дано термін до 1 червня 2011 року, щоб пройти переатестацію.