Медведєв кращий блогер

4

Нещодавно підійшов до кінця конкурс «Блог Рунета-2011». Протягом усього конкурсі йшла жорстка боротьба, в якій взяло чимала кількість блогів різного калібру і тематики. Отже, переможцем став Дмитро Медведєв. Президент Росії веде два твіттер акаунту. Перший був створений, як загальний для Медведєва, проте в листопаді 2010 року відбулася поділ. І Дмитро Медведєв завів особистий блог @MedvedevRussia, а колишній @KremlinRussia залишив лише для політичних нотаток.

Однак новий став мікроблог користуватися більшою популярністю, швидше за все це через формату ведення «без краваток». Зараз у твіттер блогу @MedvedevRussia 192 тисячі читачів.

Кращим же будівельним блогом, був визнаний блог будівельної компанії, яка робить мармурові сходи. Компанія знаходиться в Москві і завдяки своїй активній підходу до ведення інтернет ресурсу отримала досить багато клієнтів. Та й досвіду у компанії близько 12 років, що забезпечує чітку і якісну роботу.

А ось у номінації «Кращий блогер», приз взяв досить знаменита в інтернеті ( і не тільки) особистість – Анатолій Вассерман. Він веде свій блог у Живому Журналі.