Нова тизерка — від 50 копійок за клік!

8

Всім привіт. На мить відійдемо від теми заробітку на сателітах. Хочу познайомити вас з таким видом заробітку на сайтах, як тізерна реклама.

Тизери – невеликі рекламні блоки, що складаються з картинки і короткого опису, при наведенні на який картинка збільшується, або змінюється колір напису. Загалом, впевнений, що тизери ви часто бачили і навіть кликали на них. Тепер настав час подивитися на все це з іншого боку – з боку заробітку.

Якщо ви ніколи не працювали з тизерами, пропоную почати знайомитися з заробітком на тизерах з новою партнеркою TIZERbox.ru – її власники — перевірені люди, тому партнерка надійніше.

UPD: партнерка закрилася

У системі можуть заробляти сайти від 50 відвідувачів на день. Також в тизерку приймають сайти на безкоштовних хостингах від 300 відвідувачів в день. Значить, перше, що потрібно — це створити сайт самому або замовити створення сайту. Веб студія ИнКлаудс створить вам гарний сайту за 20 днів.

Отже, друге, що потрібно зробити – це зареєструватися і додати свій сайт в систему.

Друге – створити тизерний блок. Налаштувати колір блоків і їх розмір так, щоб вони добре вписувалися на ваш сайт.

Третє – помістити блок на сайт і отримувати гроші.

Звідки гроші?

Гроші вам платять за кліки відвідувачів по тизери рекламодавців. Ціна залежить від тематики сайту: різні там нерухомості і безнесы дорожче, але для них більше підходить контекстна реклама, хоча якщо налаштувати блок правильно – щоб тизери мали офіційний стиль – вийде ще краще. Завдяки картинці, на тизери клацають частіше, а значить і грошей буде більше. Зовсім ідеальні тизери для розважальної тематики, деякі сайти взагалі більше нічим монетизувати. Останні півроку багато хто переходить з смс-партнерок на тизери, бо це стає вигідніше.

Що збився з думки..Отже за один клік партнерка TIZERbox.ru платить вам від 50 копійок.

2 кличу = рубль. При правильному розташуванні блоків з 1000 відвідувачів можна отримувати близько 50-100 рублів в день.

Як правильно розташувати блок? Тут треба експериментувати, що в принципі не дуже складно, адже навіть при не самому вдалому розташуванні тізерів на сайті ви все одно будете отримувати гроші.

Загалом, бажаю всім удачі в заробітку на тизерах, не дарма ж я вчив вас робити сайти. :) Всім моїм рефам допоможу з питаннями.