Огляд біржі WebArtex

4

Сьогодні я б хотів розповісти Вам про біржі статей, яка привернула увагу і швидко завоювала моє довіру. Мова піде про систему WebArtex – великому проекті від компанії SeoPult. Разом з цією біржею просування стане ще більш ефективним, а результати не змусять себе довго чекати.

WebArtex цікавий не тільки оптимізаторам, але також і веб-майстрам, як додаткове джерело доходу. Тому давайте розглянемо особливості роботи з біржею з обох сторін.

Біржа WebArtex з боку веб-майстра

Як ви вже, напевно, самі зрозуміли, гроші надходять за розміщення статей на Вашому сайті. Приємно те, що перед тим, як зареєструватися на біржі, система дає можливість оцінити потенційну прибуток за допомогою функції «Калькулятор». Від Вас потрібно всього лише перейти по вкладці «Калькулятор», яка розташовується в «шапці» сайту. Після чого введіть адресу свого інтернет-ресурсу у відведене поле і натисніть кнопку «Розрахувати».

Калькулятор

Система WebArtex проаналізує проект і видасть орієнтовну ціну за 1 розміщену статтю на сайті. Ціна буде представлена в трьох варіантах, і залежить вона від того, який набере рейтинг проект в системі, буде включена автомодерация і будуть встановлені лічильники статистики на сайті (Яндекс.Метрика або Google.Analytics на Ваш вибір). Ось як приблизно буде виглядати результат:

Ориентировочная цена

Модерація в WebArtex або які сайти можна додати в систему?

Якщо сума грошей за розміщену статтю влаштовує – сміливо додаємо майданчик у систему! Однак вона потрапить у Ваш аккаунт тільки після модерації, яка триває, як правило, протягом однієї доби (залежить від напливу бажаючих). Давайте тоді розглянемо основні особливості відбору біржу:

 • Модерація проходить виключно ручної метод перевірки, тому спробувати обійти систему різними хитрощами у Вас не вийде (та і звикайте до чесного виду заробітку).
 • Домен проекту повинен бути другого рівня. Однак тут є винятки у вигляді доменів такого формату: com.ua, co.uk, org.ru і т. п. Весь список доменів-винятків, знайдете на сайті біржі.
 • За параметрами проект повинен мати: від 20 тіц, вік сайту – від 1 року, а в індексі пошукових систем (Яндекс і Google) повинно знаходитися не менше 50 сторінок.
 • Якщо сайт зараз бере участь хоча б в одній з посилальних бірж – у модерації також буде відмовлено.
 • Тематики беруть все, за винятком тих сайтів, які порушують закони Російської Федерації або мають контент на сайті, який не належить веб-майстру. Ось приклади тем і сайтів, які 100% не пройдуть в систему: варезникі, киносайты, адалт-проекти, музика, софт та ігри.
 • Під час модерації вираховується також чіткий рейтинг проекту, причому він складається з двох частин: автомодерации (досліджуються такі параметри, як тИЦ, PR і т. д.) і ручної перевірки (бали нараховуються за дизайн, відвідуваність, кількість сайтів, що посилаються тощо).

Незважаючи на страшні методи перевірки, за них можна не переживати, якщо Ви власник дійсно корисного та цікавого ресурсу, так як WebArtex сама зацікавлена в хороших рекламних майданчиках.

WebArtex для веб-мастера

Як працює система WebArtex?

Так як WebArtex – це біржа реально нового покоління, то суть її роботи буває не відразу зрозумілою, тому давайте трохи розповім про принцип її роботи.

Оптимізатор робить замовлення статті на Вашому сайті. У Вас з’являється 2 дні для вирішення дозволяти розміщення статті з зазначеним запитом посиланням (яка буде виходити з Вашого сайту) чи ні. Якщо все влаштовує, і Ви підтверджуєте розміщення замовлення відправляється одному з копірайтерів WebArtex. Коли стаття буде написана, веб-майстру (тобто Вам) залишиться лише розмістити статтю на своєму ресурсі.

Біржа постійно удосконалюється, тому крім класичних статей тепер можна розміщувати статті з картинками, з закритими посиланнями (атрибутом nofollow) або форматі SERM (представляє собою підтримку реклами бренду). Подібні нововведення та інтеграції з іншими системами цікаві не тільки оптимізаторам, але і веб-майстрам, так як вони позначаються (в позитивну сторону) на загальному доході власників сайтів.

Як і коли можна вивести зароблені гроші?

Спершу відзначимо той факт, що гроші надійдуть за розміщену статтю тільки в той момент, коли стаття буде проіндексована всіма пошуковими системами (і Яндексом і Гуглом). З одного боку, це дуже неприємний момент для веб-майстра, проте, якщо подивитися з іншого – це якась мотивація більше працювати над своїм проектом, тобто не просто додавати статті і отримувати за них гроші, а ще його й розвивати: нарощувати відвідуваність, збільшувати швидкість індексації, працювати над числом переглядів і т. д. Адже чим краще буде Ваш проект, тим більше грошей Ви заробите!

Виведення грошей здійснюється на гаманець WMZ, вказаний в профілі. На мій погляд, перевагою є і той факт, що комісія за виведення НЕ стягується! Ви самі вирішуєте, коли і скільки разів хочете виводити гроші з біржі (обмеження відсутні). Надходять гроші на гаманець, як правило, на наступний день, якщо це тільки не субота, так як тоді висновок переноситься на понеділок.

WebArtex для оптимизатора

Реальні приклади є?

Усім потрібні конкретні приклади, і я готовий їх надати. Отже, є проект в біржі з такими параметрами:

 • тИЦ 100;
 • PR 4;
 • 24к сторінок в Яндексі і 34к – Google;
 • Прийнятий ЯК і DMOZ;
 • Вік 6 років.

Тепер поглянемо на роботу з біржею:

 • Зареєстрований в системі ВебАртекс 12 липня 2013 року;
 • Встановлена ціна розміщення однієї статті – 360 рублів.
 • За весь час роботи на біржі розміщено стаття 31.
 • Сумарний дохід за всі місяці склав 11 160 рублів (причому заявки продовжують активно діяти).

Погодьтеся дуже приємна сума, отримана буквально на порожньому місці (адже від веб-майстри практично нічого не вимагалося). В якості доказу публікую скріншоти проекту:

Скриншот площадки

Скриншот заявок

WebArtex для оптимізатора

Безумовно, біржа статей WebArtex особливо приваблива для оптимізаторів, і ось чому:

 • Жорстка модерація відсіває масу неякісних сайтів, залишаючи для оптимізаторів тільки найкращі майданчики.
 • Ми (оптимізатори) купуємо не посилання, а цілу статтю, яка написана копірайтером під конкретний запит, що, безперечно, прискорить просування сайту.
 • Оптимізатор отримує гарантію того, що за ці гроші він отримає посилання, яка проиндексируется пошуковими системами Яндекс і Google.
 • Біржу можна використовувати не тільки для SEO-просування, але і як SERM-інструмент, тобто підтримувати репутацію бренду, що особливо важливо для компаній.
 • Також з недавніх пір система працює і з юридичними особами, що знову ж розширює спектр послуг WebArtex.

Загалом, переваг маса і Ви самі це зрозумієте, коли зареєструєтесь і почнете роботу.

Як працювати з біржею оптимізатора?

Природно потрібно спершу зареєструватися та підтвердити реєстрацію через електронну пошту. Після чого переходимо у вкладку «Оптимізатор» і натискаємо на кнопку «Додати перший проект»:

Добавить первый проект

Тепер вводимо URL свого інтернет-проекту і вказуємо регіон, на який орієнтовано просування. Наприклад:

Вводим УРЛ и регион

У наступному вікні вводимо запити і адреси сторінок для просування. Причому можна скористатися «Автопідбором», коли системам сама здійснить підбір ключових запитів і сторінок, виходячи з аналізу сайту.

Вводим запросы и адреса страниц

Коли проект доданий, натискаємо на кнопку «Купити» і потрапляємо у вікно пошуку майданчиків, де можна ввести бажані параметри: тіц, PR, кількість сторінок в індексі, вік, ціну розміщення і т. д. Внісши бажані параметри, просто клікніть по кнопці «Підібрати» і внизу з’являться відповідні рекламні майданчики.

Окно по поиску площадок

А тепер залишається справа за малим – вибрати кращого претендента, вказати 2 ключових запиту і просто натиснути на кнопку «Замовити»:

Заказать

Ось і весь принцип роботи. Швидко, зрозуміло і зручно!

Які є ще приємні особливості біржі?

Так, біржа дійсно зможе порадувати веб-майстри доходом, а оптимізатора швидким просуванням, однак це ще не все! В честь недавньої інтеграції WebArtex і системи SeoPult, біржа приготувала для своїх партнерів конкурс, який триватиме до 15 грудня 2013 року. Він полягає в активному залученні рефералів.

Є три номінації:

 • Кількісна (забере її той, хто збере найбільше рефералів);
 • Якісна (її одержить той, хто заробить більше всього від роботи рефералів);
 • Також є один приз глядацьких симпатій.

  Призовий фонд – 1 500 доларів! Оголошення переможців – 20 грудня.

  Реєструйтеся в WebArtex і великих Вам доходів!