Огляд кращих форумів рунету

4

Кожен з нас вибирає свій форум для спілкування, але мені закортіло виділити кращі форуми для веб-майстрів і ЅЕОшников рунета. Практично кожен другий майбутній веб-майстер, копірайтер, дизайнер або сеошник починає свій робочий шлях з форуму. Адже саме тут вам можуть дати слушну пораду, послати вас в ж..пу або порядком розвеселити. Форум — це велика сім’я, в якій кипить своє життя.

Одним з найбільших форумів рунету вважається його величність SearchEngines. На цьому форумі можна зустріти кого завгодно, від новачків до досвідчених сео-фахівців. Я особисто не зустрічав людини, яка б не знала про Серч. Кількість переглядів форуму становить до 400000 переглядів на добу, що дуже вагомо. Тут вам можуть запропонувати роботу, відповісти на питання в самих різних сферах інтернет-маркетингу та SEO-просування. Величезна кількість роботодавців розміщують тут свої оголошення і знаходять віддалених фрілансерів. Як ви самі розумієте, публіка тут різної масті. Але скажу з досвіду, що на цьому форумі зібрані не найкращі приклади людства. До новачкам упереджене ставлення. Загалом форум любить, коли ви ведете себе за його правилами. Найпопулярніші розділи «партнерські програми» і «робота для веб-майстра» Модератори жорсткі. Будьте уважні!

Форум Antichat.ru. Так, тут багато чорнухи, але форум дуже живий і цікавий. Ви можете замовляти різного роду рекламу в різних гілках. До речі, ціни досить помірні. Складно сказати, що форум дружний. Швидше за кожен приходить по своїй справі і не витрачає час на зайве спілкування. Тут ви можете подивитися і підібрати для себе кращу партнерську програму, купити різного роду сервіс, почитати відгуки на цікаву для вас тему. Якщо вас цікавлять «сірі» послуги, вам тут допоможуть. Не зліть модераторів, так як можуть забанити без попередження. Адміни дуже не люблять, коли створюються топіки в неправильних розділах.

Сео форум Webmasters.ru. Порівняно молодий, але швидко набирає обертів, і своє ком’юніті форум. Тут відносно раді новачкам, панує повага і пристойність. На форумі мешкає багато відомих блогерів і досвідчених веб-майстрів, постять корисні статті, проводяться конкурси і т. д..Так що можна почерпнути багато корисної інформації і весело поспілкуватися.

Gofuck.biz! Один з улюблених форумів успішних веб-майстрів. До речі, слово «успішних» написано не дарма. Тут спілкуються люди, які вже давно живуть у своїх квартирах і їздять на своїх авто. Форум досить старий і новачкам тут складно протиснутися. Спілкування саме різне, але домінує гоп-панк-пафос прислівник. Тут ви можете задавати питання на специфічні теми. Забійні аватари, гумор і професійний сленг — це візитка форуму. Не факт, що до вас поставляться серйозно. До речі, це мабуть один з мінусів Gofuck. Найпопулярніший розділ «Трьоп». Загалом зрозуміло, що людей найбільше хвилює :)

Master-x.com. Величезний і різноманітний світ адалт індустрії. Тут спілкуються ті, хто має справу з еротикою і порно. Форум старий, але популярний донині. До речі, саме звідси свого часу з’явилися адалт-веб-майстра. Обговорюються будь-які теми, крім жорсткої чорнухи. Реєстрація відкрита. Ви можете приємно і з користю провести час. Народ досить дотепний і товариський.

Maultalk. Досить жвавенький і популярний форум з численною аудиторією. Бере свій початок від відомого блогга, який у свій час займав перші місця в ТОП. Тут на відміну від багатьох інших місць новачкам ради. Поганої публіки мінімально, в основному народ цілком добрий і ввічливий. Є класичний вибір розділів для сеошників, фінансистів, фрілансерів, веб-майстрів і т. п.