Опубліковані результати досліджень заспамленности країн

4

Британська компанія Sophos, що займається створенням антивірусних програм і захистом даних, опублікувала рейтинг країн по найбільшій кількості, вторинного розповсюдження спаму в інтернеті.

Перше місце серед найбільш спамний страх, займає США з її заслуженими більш ніж 18%. Екс-чемпіоном була визнана Індія з 6,88%, замикає ж трійку призерів Бразилію. Її показники дорівнюють 5,04%. Не тут могло обійтися і без Росії. У цьому рейтингу вона твердо тримає почесне четверте місце з 4,64% від усього світового спаму.

Також компанією був складений рейтинг серед континентів. Комп’ютерна підтримка, тут, вже більше необхідна Європі, за нею ув’язалася Азія і вже слідом Америка.

Крім цього аналітики компанії відзначають, що природа спаму поступово змінюється. Вже зовсім мало простих розсилок з прямою рекламою. Користувачів все частіше стали заманювати різні посиланнями, що ведуть на шкідливі ресурси. Зараз спамери звертають велику увагу на соціальні мережі, саме там багато користувачів інтернету не чекають каверзи і часто «ведуться» на різні посилання.

За 2010 рік у цьому плані запам’ятався кримінальною справою проти двох російський спамерів. Один з яких підозрюється в умисному масовій розсилці, а інший у створенні великої спам-мережі Mega-D