Ось, закінчився лютий…

3

Ось, закінчився лютий і почалася весна. А я такий ледар, що за лютий написав лише один пост в цьому блозі. Все тому що, я не ставив мету і у мене не було особливого плану. Знайте, безплановість і відсутність мотивації – перші вороги будь-якої роботи. У будь-якої роботи має бути мета і план, за яким людина буде працювати, щоб досягти мети. Якщо це, наприклад, будівництво будинку, то головна мета – побудувати будинок.

Планом будуть різні операції, які будуть йти в певній послідовності. Такі як: купити будматеріал, залити фундамент і т. д. Мотивацією в даному прикладі може бути: «ніде жити» (якщо будинок будуємо для себе) або як збудуємо, отримаємо гроші».

Якщо говорити про інтернет заробіток і взагалі інтернет роботі, то тут цілями можуть бути:

— Гроші. Можна поставити мету, наприклад: «Заробити перші 10$» або «Вийти на заробіток рівний 300$» і т. д

— Показники. Наприклад, така ціль: «Вивчити html» або «Зробити свій перший сайт», або «Збільшити відвідуваність на своєму сайті до 100 чоловік» і т. д.

Ставлячи мету, потрібно обов’язково її де-небудь написати (щоб не забути, заради чого вся ця тяганина :)) і скласти хоча б приблизний план її досягнення. Наприклад, такий план: «кожен день приділяю не менше 3 годин інтернет роботі» і намагатися виконувати це. Тому що, якщо не буде такого плану, то можна тижнями нічим не займатися. Сам по собі знаю….У мене немає настрою, то кіно подивлюся, то в гру пограю, то голова болить і ще купа причин, щоб не працювати.

Тому я вирішив поставити плани/цілі і написати тут:

1) Писати в блог не менше 8 посад в місяць. Буду намагатися писати цікаві та корисні матеріали. Досвіду досить багато, час теж є. Якщо хтось хоче про щось дізнатися, пишіть в коментарях, про що написати.

2) За 2 місяці підняти відвідуваність до 50 відвідувачів на день. В принципі 50 не багато, але блог молодий і пошукові системи до нього поки що ставляться з обережністю. Тому термін – 2 місяці.

3) Вийти на заробіток рівний 300$ — стабільно. Зараз я заробляю стабільно 100 — 120$ в місяць. Бувають місяці, коли виходило 200, один раз навіть 250 було, але хочеться стабільного заробітку. Орієнтовно, якщо буду добре працювати, то за 2 місяці вийду на 300$.

Коротко напишу результати моєї роботи за лютий.

Всього написано: 1 пост ;).
Блог відвідали: 284 людини.
Вони залишили: 15 коментарів
Donation bar в блозі заповнився повністю (5 посилань праворуч) підсумку приніс: 1.93$
Я купив пару посилань в таких же Donation bar’ах і затратив: 3$
Як бачите показники поки «смішні», але я буду розвиватися:)

Фінансовий стриптиз детально розписувати не буду, так як ви ще не в курсі, чим я займаюся. Пізніше він буде більш розгорнутий.
Заробив за лютий: ~ 250$
Витрати за лютий: ~100$
Разом: близько 150$

Ось такі справи. Підписуйтесь на RSS, щоб бути в курсі моїх справ і отримувати статті швидше за всіх.