Пара думок і цікавий блог

3

Як я вже казав, у цьому блозі я пишу для новачків. Блог у мене про заробіток в інтернеті, але поки практичних статей про те, як можна реально заробити, практично немає. Єдина стаття – «з чого почати заробляти», де я підказав, як і де заробити трохи грошей для старту.

Якщо ставитися до роботи в інтернет як до бізнесу, то ви повинні розуміти наступне. Щоб бізнес був успішним в нього треба вкладати гроші, сили і час, постійно вчитися і стежити за досвідом інших людей. А значить поспішати не варто, потрібно зрозуміти основні механізми, продумати все до дрібних деталей, перш, ніж займатися якимось бізнесом.

Я буду і далі ділитися досвідом з вами. Тем для статей предостатньо. Зараз потрібно тільки визначитися з послідовністю цих статей і зрозуміти на чому робити основний упор.

А в цій статті я хотів познайомити читачів з іншим блогом – блог про SEO і заробіток.
Автор блогу (це теж я), займається заробітком в інтернет. Постійно шукає нові схеми заробітку, намагається збільшити пасивний дохід. У своєму блозі він розповідає про себе і своє життя, про свою роботу і, в загальному, діяльності в інтернет :)

9seo пропонує блогерам взаємовигідну акцію. Кожен, хто напише у своєму блозі про його блозі отримає +1 в карму і благословення небес.

P. S: зробив підписку на коментарі. Тепер, якщо ви хочете стежити за ходом дискусій в коментарях достатньо поставити галочку «Сповіщати про нові коментарі поштою» при залишенні коментаря. Якщо хто-небудь залишить коментар, вам на пошту прийде повідомлення про це.