Пасивний дохід з Pingmedia.ru

4

Практично будь-який сайт, створений в мережі Інтернет, спрямований на те, щоб давати його власнику дохід. Він буде максимальним або посереднім – залежить безпосередньо від обраного методу монетизації. З роками веб-майстри прийшли до висновку про те, що ПП (партнерська програма) повинна бути «білим», тобто не агресивною, тематичної і легальною. Під цей опис одразу потрапила контекстна реклама, однак «однією нею ситий не будеш», тому сьогодні я хочу Вам представити ще один вид «білої реклами», а саме зробити невеликий огляд ПП Pingmedia.

UPD: Пингмедия стала Адвертуром.

Pingmedia.ru – це партнерська програма, яка пропонує заробіток на медійну рекламу. Даний сервіс по праву може називатися унікальним, так як тут не оплачується кількість кліків, як у більшості випадків, а оплата надходить за перегляди і дії. Явною особливістю і перевагою сервісу є той факт, що реклама не «муляє очі» всім вашим відвідувачам, а показується виключно цільової аудиторії, тобто тієї, яка, швидше за все, зацікавиться і зробить необхідну дію (зареєструється, купить або подасть заявку).

Який формат реклами пропонує Pingmedia.ru?

Компанія дійсно подбала про своїх партнерів, тому надала їм досить широкий спектр можливих форматів: Rich-Media, Pop-Under, 240×400 або TopLine. Таким чином, можна встановити рекламу практично на будь-яку інтернет-майданчик, незалежно від її дизайну, структури і тематики.

Pingmedia

Які сайти приймають?

Цій системі потрібні не тільки великі інтернет-ресурси, її також цікавлять та вузькотематичні проекти, нехай навіть з невеликою відвідуваністю. Якщо говорити про конкретні цифри, то мінімальний поріг відвідувачів в добу складає 300 унікальних хостів на добу. Варто відзначити, що система робить акцент не на відвідуваність на конкретний день, а на середньостатистичну суму за місяць, крім того, ці 300 відвідувачів повинні бути обов’язково з Росії. І, природно, проект не повинен перебувати на безкоштовному хостингу, де власник ресурсу не має ніяких прав на «створене творіння».

Модерація хоч і складна для більшості сайтів, проте Pingmedia.ru не допустить у свою систему майданчики, які порушують законодавство або мають сумнівний контент. Якщо ж Ваш проект «білий» і добротно створений для людей, то за модерацію можна навіть не турбуватися, так як компанія із задоволенням приймає якісні та цікаві проекти для «живих» людей.

Доход с Pingmedia.ru

Які ще є переваги партнерської програми?

На наш погляд головна перевага цієї програми в тому, що вона не створена для конкуренції з контекстними мережами, типу РМЯ або Google.Adsence (хоча, напевно, змогла б гідно позмагатися з ними). Pingmedia – це додатковий дохід для «білих проектів», які хочуть отримати максимум грошей з сайту, не перетворюючи його в «новорічну ялинку», де гірляндою та іграшками виступають рекламні банери, тизери та посилання. Врахуйте, що при встановленні коду реклами Pingmedia, дохід з інших партнерських систем практично не зменшується!

Крім того, передові технології, які використовуються системою, дозволяють транслювати рекламу тільки тією групою відвідувачів, яка дійсно її потребує і вона їй цікава. Отже, реклама абсолютно не дратує гостей Вашого сайту, вона не перекриває доступ до інформації, а служить лише приємним доповненням.

Коли, як і СКІЛЬКИ виплачують грошей?

Тепер давайте про приємне, про грошових потоках. Зароблені кошти виплачуються регулярно – 1 раз в місяць з 1-го по 3-тє число (в робочі дні). Висновок здійснюється на дві найпопулярніші системи: Яндекс.Гроші або WebMoney.

На рахунок того, скільки можна заробляти на цій програмі – питання складне, так як все дуже індивідуально, тобто залежить від кількості і, головне, від якості трафіку.

Трафік у мене є, нехай і не дуже дорогий, але все ж — заробляти можна. Повісив промо Пингмедии на 5 сайтів, ось що з цього виходить:

Статистика Pingmedia.ru

Зараз ще 5 сайтів додав. 2 поки на модерації. Раджу і вам, реєструйтеся і отримуйте пасивний дохід.