Підсумки березня

3

Завершився березень, і потрібно підводити підсумки роботи над блогом, підрахувати і проаналізувати доходи, витрати та інші показники, а також будувати плани на квітень.

У березні я написала 7 постів, що, звичайно краще, ніж 1 запис за Лютий, але наміченого плану в 10 постів я не виконав. На жаль (чи на щастя) не вийшло через брак часу. Часу не вистачає з кількох причин:
— зайнятий іншими важливими справами;
— я ледар. Всі ми люди :).

Відвідувачі

У цих семи записах читачі блогу залишили 12 коментарів. Кращий коментатор — D_hunter_, автор блогу Все про роботу в інтернеті (залишив 2 коментаря).
Спасибі за ваші коментарі.

RSS Передплатників стало 17.

За березень блог відвідали 731 особу (приблизно по 30 чоловік в день).
Мета: За квітень збільшити цю цифру вдвічі. Тобто підняти відвідуваність до 60 чоловік в день.

Пузомірки

В кінці березня Яндекс і Гугл висвітлили приємний сюрприз і нагородили блог тИЦ 10 і Page Rank 2. (Для тих, хто не знає: про те, що таке тИЦ і Page Rank ми поговоримо в окремому пості).

Заробіток.

За березень блог заробив 4$. Все це завдяки продажу місць у Donation Bar (у правій колонці блогу). Ви теж можете придбати у посилання.

Після того, як збільшилися пузомірки, з’явилася можливість продавати посилання в біржах, але я цього робити не стану. Все-таки, заробіток на цьому блозі не є головною метою і створений він не для продажу посилань.

Плани

Планую змінити дизайн. Цей дизайн непоганий, але мені який-небудь хочеться іншого…
Потрібно розмістити блок реклами від гугл (AdSense) – хочу спробувати, раніше з цієї партнерської програмою не працював.
Також читачів чекають такі цікаві та пізнавальні теми.