Платіжна система Perfect Money

7

Платіжні системи набирають обертів в мережі. Зараз стало досить складно знайти людину, яка не користується однією, а то й кількома платіжними системами. І з кожним роком, користувачі платіжних систем поповнюють свою армію все більшою кількістю членів. Чим же викликана така поширеність електронної валюти і платіжних систем?

Якщо раніше для здійснення будь-якої покупки доводилося виходити на вулицю і відправлятися в магазин і вистояти в черзі, що забирало багато часу, зараз досить лише вийти в мережу, і пробігтися по десятках магазинів. І це все не виходячи з дому.

Після появи інтернет-комерції після замовлення було необхідно все одно направлятися в банк для здійснення оплати покупки, що зводило нанівець саму логіку покупок в мережі. Тому, на зміну банківських переказах прийшли платіжні системи, які дозволяють зробити покупку в лічені хвилини.

Зараз платіжні системи стали практично замінювати банки, так як надають клієнтам подібні послуги. Причому, найчастіше, ці послуги вигідніше тих, що надають банки.

Сьогодні я хочу розповісти про одну платіжній системі, назва якої Perfect Money.

Не дивлячись на те, що Perfect Money відноситься до платіжних систем, яких в мережі стає все більше і більше, вона значно відрізняється від них. Наприклад, в якій платіжній системі ви ще знайдете можливість отримувати 7% річних від грошей, які знаходяться у вас на рахунку!? Крім цього, в Perfect Money є й інші плюси. Але давайте все по порядку.

Отже, перш за все необхідна зареєструватися в системі. Реєстрація нічим не відрізняється від реєстрації будь-якому сервісі. Для додаткової безпеки, пароль запропоновано вводити за допомогою екранної клавіатури.
У формі необхідно заповнити практично всі поля, щоб було простіше в разі проблем вас ідентифікувати.

register

Після реєстрації, ви на свій ящик отримаєте лист з вашим номером — personal Member ID. Доступом до вашого аккаунту буде саме personal Member ID, а не найменування облікового запису або ім’я, яке ви вказали при реєстрації.

Інтерфейс платіжної системи дуже зручний. Що важливо, він інтуїтивно зрозумілий і дуже вражають красиві іконки. Можна зробити висновок, що автори серйозно підійшли до створення інтерфейсу, що їм цілком вдалося. У даної платіжної системи один з кращих інтерфейсів.

perfectmoney_profile

Система дозволяє зберігати гроші тільки в трьох валютах – USD, EUR, GOLD (Долари, Євро, Золото). Не знаю, як кому, а мені здається це цілком зручним. Після реєстрації у вас відкривається кілька рахунків цього – по рахунку кожного виду. Крім цього ви можете створити рахунки в необмежених кількостях. Це цілком зручно, якщо для кожного проекту ви збираєтеся вести свій рахунок.

members-perfectmoney

У платіжної системи дуже надійна безпеку. Крім стандартних можливостей, які притаманні багатьом платіжним системам, в Perfect Money є свої, додаткові функції. До них відносяться sms-авторизація та кодова картка.

В профілі ви вибираєте які з даних функцій ви включаєте, а які ні. З допомогою sms авторизації система забезпечує зв’язок Perfect Money з вашим стільниковим телефоном. При спробі увійти в обліковий запис, Perfect Money відправляє випадково згенерований код на ваш мобільний телефон. Після вода даного коду, вхід в платіжну систему дозволено.

Кодова карта дозволяє безпечно проводити операції. Для підтвердження транзикации на скриньку надсилається графічне зображення карти.
До того ж, в профілі ви можете включити API. Дана можливість дозволить вам створити прийом платежів на вашому ВЕБ-ресурсі. Дана можливість є однією з ключових і корисних. До того ж, у цій функції є кілька категорій, від простої форми оплати, до повної інтеграції системи в ваш ресурс. Це дасть додаткові можливості ваших проектів.
Організувати прийом грошей на своєму сайті дуже просто — в акаунті є генератор HTML коду.

Ввести гроші в платіжну систему досить просто. Perfect Money підтримує кілька способів введення грошей. Ввести гроші в систему за допомогою банківського переказу, e-Voucher, E-currency і атестованих учасників даних систем. Так само рахунок можна поповнити за допомогою sms повідомлень, що є дуже цікавим рішенням.
Вивести гроші можна так само, за допомогою банківського переказу, e-Voucher, E-currency, на пластикову карту, а так само за допомогою атестованих партнерів, серед яких і WesternUnion.

Так само ви можете обмінювати різні валюти. Все робиться у вашому акаунті досить зручно і швидко. Порадувала можливість бачити графік зростання/падіння валют, що допоможе вам зробити правильний вибір для купівлі/обміну тієї чи іншої валюти.

А тепер найцікавіше. ТЕ, що відрізняє Perfect Money від інших платіжних систем. Крім здійснення платіжних операцій у мережі, Perfect Money дозволяє вам заробляти гроші.

Способів заробітку доволі багато, і вони придатні для будь-якої категорії web-майстрів. Те, що не підійде одному – цілком підійде іншому.
Отже, в Perfect Money акаунт поділяється на різні категорії. Після реєстрації вашого облікового запису присвоюється статус – Normal. Після пришестя року або певного обороту всередині облікового запису, запису присвоюється статус – Premium. Цей статус дозволяє здійснювати операції з набагато меншою комісією.

Система нараховує 7% річних на ваш баланс, що так само є пасивним доходом. Відсотки нараховуються кожен день, а вивести накопичені відсотки можна в кінці місяця.

В Perfect Money є партнерська програма, що вигідно відрізняє її від інших платіжних систем. У якої платіжної системи ви ще бачили партнерську програму?

З допомогою Perfect Money ви можете організувати свій обмінний пункт. Так-так, саме організувати обмінний пункт, який буде обмінювати валюти різних платіжних систем. На даний момент це є цілком якісним і вигідним бізнесом, так як багатьом користувачам не хочеться тримати десяток-інший акаунтів платіжних систем, а інтернет магазини приймають не всі валюти, точніше, працюють не зі всіма платіжними системами.

Ще, в Perfect Money є можливість купувати картки Visa Virtual. Це аналог пластикових карт Visa Virtual, яку можна отримати практично в будь-якому банку. Дана карта служить тільки для купівлі товарів у мережі, і вивести гроші через банкомат або в торгових центрах неможливо.

Так ось, за допомогою Perfect Money можна придбати карту Visa Virtual. Ця картка не надсилається вам на домашню адресу, а приходять лише дані, які допоможуть скористатися її. Кому це потрібно? В мережі велика кількість шахраїв, які намагаються отримати доступ до ваших платіжним даними. Якщо людина не хоче «палити» дані своєї пластикової карти, він може придбати у вас Visa Virtual на певну суму грошей (як правило, якої вистачить для здійснення покупки), після чого придбає потрібну річ, а боятися про доступ до Visa Virtual не доведеться, так як на ній не залишиться грошей, і її дані йому не потрібні. Наступного разу він просто знову набуде Visa Virtual на необхідну йому суму грошей. Як ви зрозуміли, з допомогою даної функції можна торгувати картками WM і Visa Virtual.

До того ж ви можете продавати e-Voucher, які ви створюєте самі у своєму акаунті. Даний вид платежу приймає велику кількість інтернет магазинів, так що e-Voucher буде працювати за принципом вищеописаних правил (Virtual Visa і WM).

Як бачите, Perfect Money є дуже якісною і зручною платіжною системою, яка стане в нагоді багатьом користувачам, незалежно від того, чи збираєтеся ви просто оплачувати за допомогою системи товари або створити свою Е-комерцію.

Більш детальну інформацію про Perfect Money читайте на сайті pm4u.ru.