Початок роботи блогу

3

Всім привіт! Сьогодні 6 січня 2009 року блог про інтернет роботі починає свою роботу. Мене звати Олександр. Тут я буду писати про те, як я заробляю в інтернеті і як взагалі можна заробити. Буду писати все докладно, щоб у новачків не виникало питань.

Спостерігаючи еволюцію розвитку манимейкеров, я помітив, що багато хто починає свій шлях з таких мало ефективних способів заробітку, як: поштові спонсори, кликовые спонсори (букси і т. д), серфінг та ін. Потім вони кидають цю справу, незадоволені, що даремно витратили час і сили, а заробили так мало грошей. Мета цього блогу допомогти новачкам в заробітку вибрати шлях і навчити їх всьому, що мені відомо.

Відразу скажу, що я не заробляю 10000$ в місяць і не буду Вам обіцяти, що Ви будете заробляти стільки. Але у мене досить багато досвіду в манимейкерской діяльності для того, щоб навчити новачків заробляти, точніше наставити їх дії на вірний шлях. Я сам продовжую вивчати способи заробітку, адже є до чого прагнути. Досить поглянути на картинку нижче, і хочеться працювати.

заработать миллион

Хто ще хоче стільки грошей? Давайте заробляти і вчитися заробляти разом! :)