Про мою роботу і доходи

4

Всім привіт! Давно не писав про те, як у мене справи і чим я займаюся, ніж заробляю і чого досяг. Думаю, багатьом відвідувачам і читачам блогу це буде цікаво.

— Сапа. Ті 2 з сайту тиц10, які я додав в сапу – обнулилися і приносять всього 11 рублів. Нещодавно закупив на них посилань (там же в сапі), чекаю апдейта тиц і подивимося, чи вдасться його наростити цим сателітам.

Ще є 2 сателіта – теж без тіц, треба прокачувати і можна засовувати в сапу. Але якщо чесно сапа вже не так цікава, як раніше. Але потенціал у неї все ж є. Багато хто вже давно сурмлять про те, що «скоро» тіц відмінять і все таке, але сапа не помре. Тому що навіть якщо не буде тіц, знайдеться інший параметр для оцінки посилання.

На випадок, якщо з сайтами під сапу трапиться якась біда, у мене є сайти, які заробляють на трафіку.

По-перше, основні годувальники – це кілька еро-сайтів. Вдається заробити на смс партнерках і тизерах приблизно 30 -50$ в день. 25$ приносить Бодиклик, решта від підписки Лимонкеш та інші партнерки.

По-друге, пара сайтів під контекст. Нещодавно мене забанили в Гугл Адсенс, тому я перекочував в РМЯ, використовую ЦОП Profit-Partner. Ці 2 сайту поки приносять близько 6-10$. Готую третій сайт під контекстну рекламу.

Чи можна заробити в інтернеті без вкладень? Складно…Але трафік без вкладень в покупку посилань все-таки знайти можна. А якщо є трафік, то чим його монетизувати завжди знайдеться. В інтернеті багато різних партнерських програм, від контекстних партнерок до банерних мереж.

По-третє, я роблю пару сайтів під жіночий трафік – дієти, схуднення, краса та інше. Сайти планую монетизувати тизерами – був би трафік. Поки в сумі вони дають 500 чоловік в добу. Рекламу поки не вішаю. У мене правило вішати рекламу на сайти від 300 унікальних відвідувачів :)

По-четверте, є 3-4 сайту придатних для продажу вічних посилань в ГГЛ. Зараз помаленьку продаю там посилання, потрібно робити це активніше… В ідеалі, можна знімати до 30$ в день з моїх сайтів, але це треба працювати… Розсилати заявки, постійно розміщувати посилання і замітки, додавати на сайти контент. Одним словом не дуже просто, але можна при великому бажанні..

Якщо в цілому оглянути поглядом всі мої сайти, то можна вичавлювати з них близько 100$ в добу. Моя давня мрія і мета, заробляти в інтернеті саме стільки… В принципі – це реально. Але поки виходить близько 55-75$.

Що стосується цього блогу, то він приносить близько 4$ з контексту+ банери і, іноді, я продаю вічні посилання за ціною 4-5$ в ГГЛ.

Ось такі справи з доходами. В житті теж все нормально.

У вас як справи з заробітком?