Про реєстрацію в Sape

4

Всім привіт! Я почав писати про заробіток на сателітах і про біржу посилань Sape (сапа), але зовсім випустив з уваги особливості реєстрації в цій самій біржі. Саме в сапі ми будемо рубати основне бабло з сателітів. Скільки можна заробити на сапі дивіться тут. І все начебто добре, але справа в тому, що якщо ви зареєструєтесь в Sape як громадянин РФ, то з вашого доходу будуть утримувати 13+24 = 37%!!!

Тобто якщо ви продали посилань на 100 рублів в день, ви отримаєте тільки 63. Щоб не втрачати гроші і не морочитися з податковими документами, які потрібно вислати , то краще зареєструватися як нерезидент (Я не є громадянином Російської Федерації…)

Хтось скаже обманювати недобре, але особисто я не бачу сенсу платити податки за продаж посилань з сайтів. Тим більше, мої доходи на початковому рівні просто смішні. Ось коли буду заробляти кілька тисяч в день з продажу посилань, тоді задумаюся і можливо оформлю ІП (Індивідуальний підприємець ) буду платити 6% від доходу і спати спокійно. А поки це не має сенсу.

А взагалі, коли в сапі внесли зміни, що стосуються податків, я переїхав до Австралії і по сей день живу там. Кенгуру, качконоси і інша живність пробігає і пролітає повз, поки я пишу цей пост

Далі я напишу, як зареєструватися в Sape, більш детально, покроково:
1. Переходимо на сайт сапи. Тиснемо «Реєстрація» або «Зареєструватися» і потрапляємо на сторінку «Реєстрація нового користувача»

2. На цьому кроці нас запитають для чого ми реєструємося. Нас цікавить продаж посилань, тому виділяємо галочку «Я планую участь у системі як Вебмастера (буду продавати посилання зі своїх сайтів)», вводимо каптчі (Текст з картинки) і тиснемо кнопку «Далі». Також можете позначити дві інших галочки. Раджу відзначити всі.

Про регистрацию в Sape

3. На цьому кроці реєстрації вас запитають «Ким ви є?»

Про регистрацию в Sape

Ставимо галочку навпроти «Фізична особа» і натискаємо кнопку «Далі».

4. Після цього, вас запитають, чи є ви громадянином РФ. Сподіваюся, ви зрозуміли навпроти якого пункту краще поставити галочку. Ставимо і тиснемо «Далі».

Про регистрацию в Sape

5. На наступному кроці реєстрації вас попросять ввести ПІБ. Вводимо і тиснемо «Далі».

Про регистрацию в Sape

6. Тепер нас попросять ввести «Персональні дані» — логін та пароль, за допомогою яких ми будемо входити в систему, пошту та номер WMR гаманця, на який ми будемо отримувати бабло. Вводимо все і тиснемо «Далі»

Про регистрацию в Sape
7. і тут нам необхідно перевірити і підтвердити дані. Читаємо умови договору (або договорів), ставимо галочку «Я приймаю умови договору» і тиснемо кнопку «Далі». Радіємо написи «Вітаємо!»

Про регистрацию в Sape

8. Заключний крок реєстрації, що випливає з пункту 7. Потрібно перевірити свою пошту та підтвердити реєстрацію.

Ось, 8 простих пунктів. В заробітку на сателітах перший, найпростіший крок зроблено. Але головне почати :).