Profit-Partner — додай сайт — отримай флешку

5

Багато хто знає, що контекстна реклама — це самий білий спосіб монетизації своїх сайтів, білих сайтів. Вона не йде в порівняння з продажем посилань, розміщенням тізерів з голими дівчатами. Але от працюють з контекстом не всі. Когось бентежить невисокий дохід з деяких сайтів, кого-то деякі труднощі з виведенням грошей, а хтось взагалі не вважає кошерним користуватися партнерками від самих пошуковиків.

UPD: Партнерка закрилася.

Profit-Partner, ЦОП Рекламної мережі Яндекса, зробив спробу переконати і перше, і друге, і третє. За допомогою конкурсу ця партнерка хоче залучити нових вебмайстрів в світ великого заробітку на контекстній рекламі. Якось занадто пафосно я завернув.. Ну а насправді і конкурс досить привабливий і працювати з Profit-Partner більш ніж зручно.

Коротко розповім про саму партнерській програмі Profit-Partner. Можна вважати її посередником між Вами і Яндекс-діректом. Команда партнерки може дати Вам поради по збільшенню кількості кліків по рекламних блоків, за розміщення оних. Також Вам пропонуються зручні способи виведення зароблених грошей:

Вивести можна через WMZ, WMR, Яндекс.Гроші, безготівковий розрахунок, Приват-24, PayPal (див. також — що таке PayPal).

Немає мінімального порогу виплат.

Гроші виплачуються за минулий місяць на 5й робочий день наступного.

А враховуючи частоту проведених конкурсів і акцій, з Profit-Partner ще приємніше працювати. Ось власне і черговий конкурс не стає винятком.

Без подарунка тут не залишиться жоден учасник. Досить додати новий сайт, і отримає 1 клік по рекламі з нього, і Ви стаєте щасливим володарем флешки на 4 Гб.

Ну а якщо напружитися, то можна отримати iPad 3G 16 ГБ або iPod Shuffle 2 Гб. Для цього потрібно буде додати якомога більше сайтів в систему. За це даються бали, за ним складається рейтинг учасників і т. д. Детальніше можна почитати на сторінці акції.

Я думаю, що ця акція може стати відмінним приводом, щоб зареєструватися Profit-Partner і спробувати себе в контекстній рекламі.