Просування сайту статтями

3

Люди, що мають сайти, не з чуток знають, що трафік (кількість відвідувачів) зростає завдяки системам пошуку Mail, Google, Rambler, Yandex тощо). І для подальшого і прогресуючого зростання кількості відвідувачів (а адже сайт створений саме для цього) потрібні позиції рейтингу пошуковиків не нижче ТОР20-ТОР10. Але як досягти таких результатів? Давайте розбиратися!

Для призначення позиції у видачі пошукові системи використовують різні параметри для аналізу: слова-ключі (їх щільність), зовнішні посилання (кількість їх на сторінці), раскрытость теми і т. д. тобто потрібно багато часу і грошей. А чи можливо знайти спосіб залучення безлічі посилань до сайту, не використовуючи при цьому великої кількості грошових коштів? Та й просування сайту статтями!

Статейное просування – що це таке і як воно працює?!

Давайте для початку розберемо, поняття «Стаття» – це певна кількість тексту на сторінці сайту, створене для читання. Всі статті на ресурсі і формують контент сайту. Відповідно в ньому формується максимум ваги. Якщо в статтях розміщується посилання на наш сайт, то пошуковик сприймає її як природну і вельми трастову (тобто ту, якій можна довіряти), і санкцій не накладає.Контент сайта

Тепер що являє собою статейное просування: – пишіть статтю, розміщені всередині неї посилання на свій сайт і шукайте веб-майстрів, які розмістять цю статтю безкоштовно або за певну плату на своїх проектах. Чим більше таких статей розмістіть на чужих ресурсах, тим краще.

Однак не все так просто, складності є скрізь. По-перше, потрібно створити безліч зворотних посилань, а для цього доведеться знайти таку ж кількість потенційних сайтів, які готові на розміщення такої статті, але і це не все. По-друге, статті повинні бути унікальними, тому що копіпаст може просто-напросто не влетіти в індекс та й взагалі покарати Ваш проект за подібні дії. Тому виникає питання – де брати статті, можна, звичайно, особисто написати сотні статей, але піде маса часу. Хоча якщо грошей особливо немає, то іншого виходу не знайти, адже для замовлення такої кількості потрібно кілька сотень (а можливо навіть тисяч) доларів при сьогоднішній вартості послуг рерайтерів і копірайтерів.

Статейное просування через Miralinks

Як же бути? Знайти рішення можливо за допомогою бірж статей, яких неймовірно багато, але зупинимося на Miralinks.

Miralinks є на сьогоднішній день найбільшою біржею статей на просторах Рунета. Для веб-майстрів тут більш ніж добре. Статистика говорить про те, що заробити грошей на пристойному сайті Миралинксе можна вдвічі більше, ніж продаючи посилання. Таким чином, можна тут можна заробити гроші на своє просування. Плюс системи – це подвійна модерація (спочатку унікальність перевірять автоматично, а потім на грамотність з читабельністю модератором). Все це говорить про системі, як найбільш відповідному засобі для заповнення сайту для людей (СДЛ). Мало того, що заробити дають, та ще постачають сайт унікальним текстом. Якщо немає бажання, щоб на Вашому проекті стояли зовнішні посилання, можна паралельно вести два проекти – один для заробітку, який буде витрачатися на просування іншого (більш білого ресурсу).Продвижение статьями

Оптимізатору пропонують чотири тисячі майданчиків, які відбиралися в ручному режимі, майже не продають посилання. У них хороші характеристики і різні фішки. Вартість розміщення статей, можливо, здасться завищеною, проте витрати окупляться дуже швидко. Шикарний варіант, щоб розкрутити дорогі запити і свої проекти.

Крім того, Миралинксу належить GoGetLinks.net – це сервіс для розміщення вічних посилань, що гарантує індексацію в пошуковику Яндекса. Чудова система для збільшення ТІЦ. При ціні нижче долара, отримуємо фін. гарантію щодо розміщення та індексації посилань.

Просування сайту статтями через біржу Liex

На ринку також присутні популярна біржа статей Liex. Вона втрачає свої позиції, хоча функціональна і просунута. Статті постійно перевіряються в індексі Гугла і Яндекса. Знімаються, якщо сайт не індексується і надають відомості майстрам, щоб вибір майданчика був виправданий. Біржа надає кілька тарифів: оплата за день, рік, вічні посилання та інше. Оптимізатори можуть здійснювати пошук майданчиків не тільки ручним методом, але і в автоматичному режимі, що сильно спрощує роботу. Поява нових можливостей дає поштовх для заробітку все більше і більше.

Щоб почати розкрутку статей сайтів, потрібно пройти реєстрацію на біржі, поповнити рахунок, завантажити статтю (написати самому або купити), розмножити і виставити автоматичне просування. Далі чекаємо збільшення рейтингу.Продвижение статьями

Великий плюс системи – розміщення не однієї посилання в статті, а кілька, що знижує вартість розкрутки та просування сайту.

Не варто забувати і про те, що біржа дозволяє продавати на своїх сайтах місця для статей, а не тільки платити за розміщення. Заробіток може бути досить пристойним і додатково отримуєш унікальний і цікавий контент для проекту. Для залучення більшої кількості коштів, варто розглядати розміщення постійних статей на сайті. За статистикою такі статті більш затребувані, ніж помісячні. Гнатися за високими цінами не потрібно. Отримання контенту краще поєднувати з демократичною ціною.

Якщо для заробітку на біржі Вам не вистачає пунктів тематичного індексу цитування, то рекомендуємо вивчити іншу мою статтю про те, як підняти тИЦ до 10.

Які є альтернативи статейному просування?

Якщо не влаштовує статейное просування, можна витратити багато часу для обміну посиланнями серед веб-майстрів, або проводити реєстрацію свого сайту в каталогах, які стають все більш неефективними (причина в масовому бані). Також створити сателіт або їх безліч, хоча затратно по часу та фінансам. Природно можна скористатися безкоштовною розкруткою сайту, про яку я вже писав у попередній статті на блозі BlogWork.RU.Продвижение в сети Интернет

Розкручувати сайт можливо при використанні відомої системи SAPE. Дана система являє собою біржу посилань, за допомогою якої ТОР буде забезпечений, якщо витратити трохи коштів для купівлі посилань. Статистика знову ж говорить про зниження ефективності системи (нетематические посилання, величезна кількість зовнішніх посилань) і накладення фільтрів на сайти, які беруть участь в системі. Оборот фінансів SAPE величезний і не брати цю систему під увагу є помилкою (кількість майданчиків в Sape налічує понад 660 тисяч. Веб-майстер зі слабеньким сайтом, що нараховує кілька сотень сторінок, зможе отримувати по 5-6 доларів в день. Деякі на створення сайтів Sape будують свій бізнес і живуть відмінно). Чи зміниться порядок речей у майбутньому, покаже час, а поки що система працює досить добре.

Для новачків у сфері розкрутки і для полегшення роботи деякі рекомендують автоматизоване просування за допомогою системи MegaIndex, однак сам особисто з цим сервісом не знайомий, тому нічого конкретного сказати не можу.