Реальні гроші з нуля на Forex конкурсах

4

Тема заробітку в Інтернеті, з кожним роком, опановуючи помислами все більшої кількості людей, не зупиняється на досягнутому і розвивається далі.

Одним з найбільш поширених способів заробітку в Інтернеті є робота на фінансових ринках, наприклад, Форексі. Для новачків у цій сфері, а також для тих, хто хоче заробити реальні гроші «з нуля», не витрачаючи на це ні копійки, існують спеціальні сервіси, які проводять конкурси на демо-рахунках.

Одним з таких сервісів є FxGamer.ru – молодий, але вже досить перспективний сайт для трейдерів на ринку Форекс.

UPD: Сайт закрився.

Яка суть роботи на FxGamer.ru?

Після реєстрації кожен учасник повинен завантажити і встановити програму Meta Trader 4. Для участі в конкурсі потрібно відкрити свій рахунок – для цього не слід зараховувати на нього кошти, досить увійти в програму, використовуючи свій логін і пароль, і рахунок буде поповнений віртуальними грошима (10 000 доларів). І – вуаля! – починаємо активно працювати на ринку Форекс! При підведенні підсумків враховується різниця між прибутками і збитками в рамках проведеного конкурсу. Кожен новий конкурс – нові 10 000 доларів. Віртуальні, звичайно.

А тепер найприємніше – виграли в конкурсі учасники отримують вже не віртуальні, а самі що ні на є реальні гроші! Радує можливість отримати грошові кошти на гаманець Вебмані (і не тільки). Так що конкурси можна позиціонувати як додатковий заробіток в інтернет. Почати приймати участь у конкурсі можна в будь-який момент до його завершення – і це теж значний плюс.

Перший конкурс на FxGamer.ru вже розпочався і триватиме до 25 грудня. Його призовий фонд складає 1000$. Гроші розподілені на 10 призових місць, що збільшує шанси кожного учасника на виграш. Кількість же самих учасників вражає: тільки-тільки стартував ресурс вже залучив понад 160 осіб. Чи То ще буде!

На сайті FxGamer.ru діє партнерська програма. Це ще один спосіб заробити додаткові гроші без вкладень, і не докладаючи при цьому жодних зусиль . Якщо залучений Вами учасник конкурсу виграє його, Ви автоматично отримаєте 30% від суми виграшу. Щоб стати учасником партнерської програми, не обов’язково брати участь у конкурсах самому: просто увійдіть і встановите на своєму сайті або блозі банер з партнерської посиланням.

Адміністрація сайту FxGamer.ru завжди на зв’язку і один із засобів спілкування з нею – форум, на якому завжди можна отримати відповіді на запитання. До плюсів сайту можна додати також приємний «м’який» дизайн, максимально зрозумілі навіть новачку правила і простоту реєстрації та встановлення програми.

В цілому, FxGamer.ru – це відмінний спосіб потренуватися в роботі трейдера на ринку Форекс, не вкладаючи жодних матеріальних засобів і маючи при цьому шанси виграти реальні гроші з нуля. Все, що ви витратите на FxGamer.ru – це деяку частину свого часу. Натомість придбаєте знання, досвід і, цілком можливо, непоганий додатковий заробіток. Чи буде цей етап минущим на шляху до «справжнім ігор» на Форексі або ж стане одним з основних засобів заробітку в Інтернеті – вирішувати Вам. Але відвідати FxGamer.ru і стати одним із учасників проводяться тут конкурсів трейдерів на форексі варто обов’язково!