Робота в інтернеті для школярів і студентів

4

В інтернеті зараз безліч пропозицій по заробітку в інтернеті. Багато з них звичайний лохотрон, створений для того, щоб обдурити недосвідченого користувача. Після цього багато обдурених працівники вважають, що в інтернеті заробити чесним шляхом неможливо.

Грошей хочуть всі. І було б непогано, щоб інтернет приносив трохи бабла на корманные витрати :) Відразу відмітаємо всю тупу роботу, за яку платять копійки – поштовики, кліки, букси та інше г@вно.

Де ж шукати роботу в мережі новчику, школяру або студенту?

На даний момент студент або школяр без досвіду може заробити такими способами:
1) Робота постером. Постер – це людина, яка постить (публікує статті на сайт, повідомлення на форум або коментарі. Постинг оплачується дешево, тому що це досить просто. Школяру достатньо зрозуміти, як публікувати один пост, а потім робити все як з першим. Текст для постінга або посилання звідки його брати, дає замовник.

2) Робота копірайтером або рерайтером. Про те, що таке копірайт і рерайт читайте тут. Суть проста, вам дають завдання написати на якусь тему статтю або зробити рерайт якоїсь певної статті. Така робота школяру здається дуже непростий і багато від неї просто тікають. Але, писати або рерайтить тільки спочатку важко. Ця робота творча. Написати що-то, в принципі, може кожен і робити рерайт теж все вміють, згадайте викладу в школі…

3) Журналіст (Постер-копірайтер, постер-рерайтер). Це робота, коли ви наповнюєте сайт своїм копірайтом, рерайтом статей по тематиці сайту. Тобто пишіть і наповнюєте самі.

4) Модератор. Стежить за новинами, коментарями, користувачами і за працездатністю сайту.

5) Створення сайтів на продаж. Це вже складніше, але навчиться цього можна за кілька днів (тут читайте, як створити самому сайт). Я не кажу про складні сайтах, я про створення невеликих сайтів або сателітів. Школяру можна сканувати книги або рерайтить статті і зробити з цього контенту невеликий сайт на своєму комп’ютері, який купують багато веб-майстра. Сайт продається без домену, чисто архів з БД і файлами.

Я теж купую іноді сайти. Якщо є щось на продаж, пишіть. Також мені іноді потрібні працівники. Зараз шукаю людей на різні роботи. Дивіться сторінку Робота.

Потрібен свій інтернет магазин? Читайте статтю про створення простого інтернет магазину на блозі neverlex.com. Проста інструкція, яка допоможе вам створити свій інтернет магазин.

Де шукати роботу?

Біржі контенту:

  • ContentMonster;
  • Адвего;
  • Etxt;
  • TextSale;
  • TurboText.

Форуми:

  • Серч
  • talk.maulnet.ru
  • webmasters

А ще є робота на себе, коли ви вкладаєте гроші в свої сайти, пишіть статті для себе. Але це набагато складніше і про це я буду писати в інших статтях. Також можна спробувати себе в заробітку на файлообмінниках, у кого до них лежить душа.