Робота з кинотрафиком

3

Зараз одним з найбільш цікавих способів заробітку в мережі є участь в партнерській програмі. Питання в тому, яку вибрати. Варіантів досить багато: адалт, датінг, завантаження софта. Але останнім часом набирає обертів і новий напрямок – робота з партнерками, на платниках яких відвідувач може завантажити звичайні фільми без ухилу в ХХХ тематику. Практика показує, що співпраця з такою системою може допомогти заробити не менше, ніж той же адалт або датінг.

Питання лише в тому, яку партнерку вибрати і як потім працювати з трафіком, так як він дещо відрізняється від традиційного розважального. Справа в тому, що перегляд і скачування фільмів в режимі онлайн – досить вузька ніша, і майже все тут залежить від стану самої системи. Наведу простий приклад. Зараз, мабуть, немає людини, яка б не знала, що таке торренти. Звичайно, користуватися ними хочуть далеко не всі, але це, швидше, справа принципу, не потрапляє під загальну статистику. Більшість користувачів із задоволенням роздають і хитають.

Ви скажете, що з цього випливає, що платник піде мало народу, і навіщо взагалі гнати туди траф. Це не так. Платники для скачування фільмів іноді можуть запропонувати користувачам набагато більший вибір. Треккеры ж часто прибирають роздачі, так як надходить вимога від правовласника. Таким чином, більш гнучка схема платників допомагає знайти фільм, який вдень з вогнем не знайдеш на торрентах. За ексклюзив люди будуть платити. Особливо самі нетерплячі, які подивляться кіно навіть в екранній версії, не чекаючи появи високоякісної копії.

Ось на це і треба робити упор при роботі з кинотрафиком – ексклюзивні пропозиції. Звичайно, такий підхід вимагає часу і зусиль, але і конверт буде гідний. Саме цим і варто брати при роботі з такими партнерками. Більше того, якщо система працює нормально, стабільно і дає юзерам те, що їм потрібно, користувач продовжує підписку, а адверт отримує свої законні гроші. І таких прикладів досить багато, наприклад, можу сказати, що нормально в цьому плані працює кіно партнерка Kinobros.ru (UPD: партнерка закрилася).

Втім, як кажуть, не все партнерки однаково корисні. Краще ретельно провести дослідження, почитати відгуки інших адвертов, і вже тільки після цього починати роботу з кинотрафиком. В іншому випадку, як це іноді буває, можна потрапити на недобросовісну систему.