Sape або Trustlink? Яка біржа краще?

4

Автоматичних бірж посилань в рунеті існує безліч, але більшість з них знаходяться в передсмертному стані. Тільки Sape і Trustlink можуть забезпечити великий викуп посилань, а отже і великий заробіток. Так яку ж біржу додати свій сайт? Давайте порівняємо їх з ключовими параметрами.

Швидкість викупу посилань і ціни

Я не випадково об’єднав ціну і швидкість викупу в один пункт. Trustlink, як відомо, гарантує швидкий викуп місць під посилання, оскільки єдиним покупцем біржі є агрегатор Seopult. Sape, на жаль, жодних гарантій не дає, оскільки основний кістяк покупців в цій біржі складають живі оптимізатори. Куплять посилання на вашому сайті чи ні, в Sape залежить від цілого ряду факторів:

  • Потрапив сайт в основну базу біржі?
  • Потрапив сайт в базу посилальних агрегаторо? (Seopult та інші, здійснюють закупівлі у тому числі і в Sape.ru)
  • Чи влаштовують параметри сайту оптимізаторів?
  • Як відрізняються виставлені вами ціни від середніх по біржі?
  • У якій фазі знаходиться Місяць, в кінці-то кінців?

Додаючи свій сайт в Trustlink, вебмастер змушений продавати посилання з цінами практично в 3 рази нижче, ніж в Sape. Посилання продаються швидко, швидко зростає дохід. Але також швидко сайті заповнюється вихідними посиланнями, які ведуть до АГС і інших неприємностей.
Торгуючи в Sape, вебмастер може сам контролювати ціну. Але, виставивши середню або завищену вартість розміщення посилання, він ризикує залишитися без заявок. Зате і сайт при цьому не буде захламляться вихідними посиланнями.

Вимоги до майданчиків

В Sape приймають практичні будь-які сайти, за винятком вже відвертих дорвеїв. У Trustlink модерація значно суворіше. Ознайомитися з вимогами до сайту можна в моєму огляді біржі Trustlink.

Висновок посилань

Trustlink дає можливість виводити на сайтах куплені посилання у вигляді красиво оформленого блоку, схожого на контекстну рекламу. Інших варіантів немає.
А ось Sape дає вебмайстрам більше можливостей. У цій біржі можливе розміщення контекстних посилань, посилань без оформлення, блоків посилань (а-ля контекстна реклама).

Модерація сайтів

Модерація сайту в обох біржах займає приблизно однаковий час, рідко розтягуючись довше, ніж на добу.

Як бачите, незважаючи на загальні принципи роботи, ці біржі все-таки дуже різні. Особисто мій вибір за Sape, оскільки мені подобається контролювати процес продажу посилань, гратися з цінами і т. д., щоб отримати максимальний прибуток розмістивши мінімум посилань.