Сервіс «Хостинг-Ніндзя»

2

Кожен веб-майстер при створенні веб-сайту стикається з проблемою вибору хостингу компанії, на якій буде розташовуватися сайт. Воістину ця гра в «Рулетку», в якій ми крутимо барабан револьвера і не знаємо, зараз з нього вилетить куля або ми залишимося живі. Адже з сайтами точно також – неправильно вибраний хостинг і весь проект піде в небуття. Що ж тоді робити?

Так, ми можемо вивчити опис хостингу, але хто в ньому напише щось погане про свій бізнес?! Хороша ідея – знайти відгуки в Інтернеті, однак і тут капкан, адже ми всі веб-майстри з Вами знаємо, що створити позитивну атмосферу про хостингової компанії досить просто за допомогою фейкових коментарів і продажних постів. Що робити???

Не поспішайте засмучуватися! Сьогодні вихід знайдений – це незалежний рейтинг хостинг-провайдерів на основі тестів, Хостинг-ніндзя. У чому задум цього сервісу: розмістити на всіх популярних і не дуже хостингах свої веб-сайти і щодня моніторити їх роботу: перевіряючи UpTime, час реакції, швидкість роботи PHP, MYSQL і т. п. На основі цих та інших даних складатиме загальний рейтинг.

Головна відмінність даного сервісу в тому, що він є повністю незалежним, йому немає сенсу ставити якогось провайдера нижче або нижче, адже фальсифікація легко зруйнує проект, так як користувачі втратять до нього довіру.

Независимый рейтинг хостинг-провайдеров на основе тестов

Можливості і переваги Хостинг-ніндзя

Безумовно, основною перевагою сервісу є можливість вибрати кращий хостинг провайдер на основі порівняння тестових даних, відгуків і оглядів. Однак давайте більш докладно розберемо можливості, які представив нам Хостинг-ніндзя.

1. Ви можете самі регулювати, який країни хочете подивитися хостинг, а також є можливість провести аналіз хостинг-провайдерів всього світу.

Выбор страны

2. Все на тій же сторінці Рейтингів хостерів, у нас є можливість сортувати не тільки по полю «підсумкова позиція», але і по швидкодії, безкоштовним періоду, ціною, надійності і т. д. Що, безсумнівно, зручно, якщо ми вибираємо за певним критерієм, а не по всіх.

Рейтингов хостеров

3. Що ще приємно радує, так це те, що при переході на хостера з рейтингу, нас не перекидає на сам сайт хостинг, а тільки на сторінку з докладним описом і оглядом від «Хостинг-ніндзя». Що ж можна знайти на такій сторінці?! Візьмемо, приміром, хостера Sprinthost, що ми бачимо на сторінці:

  • БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕОУРОКИ ПО ХОСТИНГУ SPRINTHOST
  • ОГЛЯД ХОСТИНГУ
  • ВІДГУКИ КОРИСТУВАЧІВ ПРО ХОСТИНГ SPRINTHOST
  • МОНІТОРИНГ ДОСТУПНОСТІ (UPTIME)
  • ЧАС ВІДГУКУ

І багато іншого!

Обзор Sprinthost

4. Окремо хотілося б виділити два пункти, які є в огляді кожного хостинг-провайдера: це «Відкрити сайт хостингу …» і «Протестувати швидкість скачування файлів». Це дає нам можливість оцінити, як насправді працює той чи інший хостинг. Тут вже точно факти не підробиш.

Тест хостинга

5. Під час роботи з тим чи іншим хостингом виникає ряд проблем і питань, які можуть навіть не мати відношення до хостеру. У ці моменти доводиться шукати за допомогою пошукових систем, форумів або блогів. Хостинг-ніндзя відразу ж пропонує ознайомитися з уроками, які можливо Вам знадобляться при роботі з сайтом або хостингом.

Уроки и статьи

Підіб’ємо підсумок по сервісу «Хостинг-Ніндзя»

Сервіс дійсно справив враження! Він сподобався від і до! Всі реалізовані можливості були доречні й корисні для веб-майстра. Хостинг-ніндзя і справді виявиться незамінним помічником при виборі провайдера, який буде містити Ваш проект. Великою несподіванкою виявився той факт, що непотрібно було реєструватися, за що платити або вводити контактні дані. Відразу видно, що проект створено в першу чергу для людей, що, безсумнівно, радує, коли нас завжди оточують люди і сервіси, які намагаються нажитися на нашій праці або уміннях.

Євгену Попову, велике спасибі, за створений сервіс!