Що таке ап?

4

Багато хто не раз зустрічали на форумах і блогах про заробіток теми про ап тіц, ап PR або ап видачі. У цій невеликій статті ви дізнаєтеся, що означає ап і що це таке.

Перш за все, раджу ознайомитися з показниками пошукових систем – тіц і PR ( що таке тИЦ і що таке PR).

Перерахунок показників – називається Апдейтом або скорочено — АП’ом, але перерахунок показників – це тільки один з факторів апдейта. Так як повне визначення апдейта, наступні:

Апдейт – (від англ. слова update — оновлення ) – це оновлення бази даних пошукової системи.

Апдейт буває наступних типів:
1. Ап ТІЦ – це перерахунок показників ТИЦ. Враховуються нові посилання, посилання, які відпали і т. д. Перерахунок показників відбувається приблизно 1-2 рази в місяць.
2. Ап видачі оновлюється база пошукової системи, тобто ранжування сайтів в пошуковій системі по певному запиту. Враховується також нові посилання і відпад старих, зміна алгоритмів. Ап у Яндекса відбувається приблизно два рази на тиждень.
3. Ап PR – оновлення показників сторінок, пошуковою системою Google, PR. Дуже рідкісне явище, так як відбувається 1-2 рази в 3 місяці.

Як дізнатися був ап?
Я дивлюся на серч в розділах: апдейти Яндекса і Google.

Нещодавно був АП тіц — 08.04.10 , ап PR 03.04.10. На цьому блозі тіц піднявся на +10. Тепер він = 30. PR залишився тим же, що і був = 3. У вас як пройшли ці апи?