Що таке сателіт?

3

Здрастуйте, шановні читачі блогу Інтернет робота. Сьогодні ми поговоримо про сайтах сателітах і ГС. Я напишу, що таке сайт сателіт і для чого він потрібен…

Раніше, сателітом називали невеликий сайт, створений спеціально, щоб просувати якийсь певний сайт в пошукових системах. До прикладу, є такий сайт-магазин мобільних телефонів і його потрібно просунути в пошуковій системі. Крім покупки посилань на інших сайтах, можна створити кілька сайтів – сателітів і посилатися з них на основний сайт-магазин.

Ось класична схема мережі сателітів. Де ГС – сателіти, які посилаються на основний сайт:

Новачкові не зрозуміло, яка користь від посилань, навіщо посилатися з одного сайту на інший? Я поясню все по-простому:

Якщо сайт А посилається на сайт Б, то сайт А передає з посиланням вага сайту Б. Завдяки цьому вазі сайт Б буде вище в серпі (серп – пошукова видача), його параметри тИц і PR будуть рости.

Створювати свої мережі сателітів – це складний і довгий процес. Тому оптимізатори стали просувати сайти за рахунок інших сайтів, купуючи на них посилання.

В даний час сателітом частіше називають сайт, створений спеціально для продажу посилань. Суть проста – ви робите невеликий сайт-сателіт, додаєте його в біржі купівлі-продажу посилань, і заробляєте гроші, торгуючи посиланнями.

Що таке ГС?
ГС – говносайт. Це неякісний сателіт. Наприклад сателіт, контент у якого скопійований з іншого сайту (копіпаст) або на ньому продається дуже багато посилань. ГС живуть недовго, але і створюються вони дуже швидко, пачками і найчастіше спеціальним софтом, а не руками.

Де можна заробити на сателітах?

Я використовую 4 біржі:
1. Gogetlinks — біржа вічних посилань.
2. Sape. Краща біржа купівлі-продажу посилань.
3. linkfeed. Іноді використовується в зв’язці з Sape для збільшення доходів.
4. setlinks.ru. Біржа посилань, в яку приймають сайти з однією або кількома сторінками, які є в Яндексі (Сайти під АГС беруть).

Поки можете зареєструватися в цих біржах і «поширюють» в них, а я в наступних статтях напишу скільки можна заробити на продажі посилань і як робити сайти сателіти.