Шукаю працівників і партнерів

5

Всім привіт! Давно не писав. І справа навіть не в тому, що я невиправний ледар, скільки в тому, що я загруз у роботі. Прагнення зрубати капусти з мережі стимулювало мене на створення купки сайтів. І ось я запрацювався настільки, що частина сайтів я просто не можу знайти часу.

Прокинувся сьогодні і вирішив, що потрібно щось робити. Частина моїх сайтів стоїть без діла — не розвиваються і не монетизуються належним чином. Або продати їх все до біса, або знайти зацікавлених працівників та/або партнерів.

Шукаю партнерів

Загалом, у мене є такі сайти:
1. Хороший блог про SEO, заробіток в інтернет, веб-майстерності.
Тиц 10 PR 2, відвідуваність близько 60 на добу. Прийнятий в ГГЛ.

2. Блог для дизайні та креативі.
Тиц 10 PR 2, відвідуваність близько 30 в добу

3. Блог про SEO, заробіток в інтернет, веб-майстерності
Тиц 0 PR 0, відвідуваність 10 уніків.

4. Блог про блогосфері, рекламі, заробіток в інтернет.
Тиц 0 PR 2, відвідуваність близько 20 на добу.

5. Аніме блозі.
Тиц 0 PR 2, відвідуваність близько 700 в добу. Прийнятий в ГГЛ.

Я зараз буду нарощувати цим сайтам тіц (можливо і посещалка підросте). Якщо серед читачів цієї замітки знайдуться ті, хто хотів би бути автором одного з блогів, описаних вище, то ми можемо співпрацювати. З мене майданчик — хостинг, домен, нарощування пузомерок і просування. Ви пишіть в блог і розміщуєте посилання з ГГЛ, блогуна, ротопоста та ін. Прибуток ділимо. UPD: пропозиція не актуально.

Найголовніше, щоб ви були зацікавлені в тематиці і в цій справі. Одним словом бути не просто працівником, а бути блогером. Це буде ваш блог. І якщо ви і я будемо зацікавлені в його розвитку, то прибуток буде поступово збільшуватися.

Такий вид партнерства я вже практикую на 2х своїх сайтах. Задати питання або відправити свою кандидатуру можна на пошту seorunet(пес)gmail.com. Напишіть про себе пару слів, чим займаєтеся та інше.

Шукаю працівників

1. Потрібен копірайтер для написання статей про SEO, веб-майстерності (спочатку — заповнення SEO словника, далі будуть ще замовлення). Грамотність і орієнтація в темі обов’язкове.

2. Потрібні автори на різні сайти (постійно).

Пишіть на пошту seorunet(пес)gmail.com. Показуйте приклади робіт (якщо є), задавайте питання, повідомляйте приблизну вартість написання текстів.

Поки що все. Всім успіхів.