Скільки можна заробити на сателітах?

4

Продовжую писати про заробіток на сателітах.
В попередній статті я писав про те, що таке сателіти. У цій статті напишу, скільки можна заробити на сателітах, а точніше на продажі посилань з них.

Багато заробляють на сателітах собі на життя, хтось гроші від продажу посилань вкладає в створення нормальних сайтів. Я максимум заробляв 200 руб в день. Це у мене було 7-8 сателітів. Потім я зайнявся іншою справою, а саме створенням розважальних сайтів і закинув сателлитостроительство. В даний час я знову повертаюся в цю справу.

Чому я закинув сателіти? Рік тому цього бізнесу пророкували смерть, і зіткнувшись з проблемами, я вирішив, що треба йти в іншу тему. І я був не правий, тому що ті, хто продовжив працювати з сателітами зараз досягли великих висот. А заробіток на сателітах як бізнес продовжує жити і буде жити довгий час, що б не говорили. Так, сфера буде постійно змінюватися, веб-майстри будуть пристосовуватися до нових умов, але заробляти на сателітах непогані гроші, тут, тут, тут і тут.

Скільки заробляють на Sape

Щоб приблизно зрозуміти суми, які заробляють веб-майстри на продажу посилань, можна почитати блоги з финстрипами (фінансовий стриптиз). Наприклад, финстрип Элспера за травень або финстрип Вусатого Бомжа, де він за січень 2010 заробив на продажу посилань в сапі близько 130000 руб.

Що стосується сапи (Sape), тобто сервіс-рейтинг, який показує, скільки в ній заробляють веб-майстри, які зареєструвалися в цьому рейтингу. Це рейтинг TopSape.

Як бачите, рейтинг показує, скільки рублів люди заробляють на сапі у день. На першому місці в даний момент людина з доходом 12000+ руб в день. Хтось заробляє цю суму за місяць, щодня наполегливо працюючи на роботі :)…

Не факт, що всі сайти, з яких заробляє народ – це ГС та сателіти. Є і хороші сайти, що продають посилання. Але новачкові важко зробити хороший сайт, тим більше, якщо немає грошей. Тому краще почати з клепання сателітів для продажу посилань.

Ясна річ, не багато можуть досягти таких результатів, але здатні всі. Потрібно просто поставити мету і працювати над нею, поступово збільшуючи доходи. Пам’ятаю, коли я починав робити сателіти, першою моєю метою стало заробляти 5 рублів в день. Я швидко її досяг і поставив мету в 1$ (30 руб). Пам’ятаю, для мене 1$ в день – це були хороші гроші. Пам’ятаю, як я радів, підстрибуючи, в той день, коли мета була досягнута :)

Зараз, звичайно ж, хочеться більшого. На даний момент у мене в сапі повний нуль. Ось, до речі я в рейтингу topsape.ru. Мої старі сателіти померли, нові почав робити тільки місяць тому. На сьогодні у мене готове 4 сателіта на хостингу, один з яких я сьогодні-завтра додам в сапу і 2 сателіта лежать на localhoste. Треба перенести їх на хостинг…

Що потрібно знати для заробітку?

Припустимо, ви зацікавилися і хочете заробляти на продажі посилань з сателітів. Тепер давайте приблизно зрозуміємо обсяг майбутніх робіт по створенню сателітів і заробітку на них.

Природно, перше, що потрібно, це навчитися створювати невеликі сайти. Тут вам допоможе мій мануал: як швидко створити свій сайт.

Друге, почитати, що таке Тиц і що таке PR.

Третє, ознайомитися зі статтями:
1. Залежність доходу від тИЦ
Якщо у вас буде сателіт з тіц=0 (нульовик) і він буде в пошуку Яндекса, він буде приносити близько 5 рублів на добу. Сателіти з тИЦ приносять більше грошей. Дивіться статтю, щоб зрозуміти на скільки більше.

2. Вплив кількості сторінок на дохід
Дохід з одного сайту сателіта ще залежить і від того, скільки сторінок на ньому буде сторінок. Принцип простий-чим більше у вас буде сторінок і тіц, тим більше можна заробити з одного сателіта.

Всі ці дані в середньому. У нас дохід може відрізнятися. Тим більше тут все залежить від налаштувань ціни посилань, від числа продаваних посилань зі сторінки і т. д. Але про це ми поговоримо в інших статтях.

У наступній статті мені потрібно написати докладний мануал про те, як зробити сателіт під Sape, розписати всі тонкощі і варіанти створення сайтів сателітів. Можливо, це буде одна велика стаття, можливо, я розділю їх на кілька.

P. S: для інтересу додав лічильник топсейпа в сайдбар блогу.
Чекайте новин. Дякую за увагу.