Скільки можна заробити в інтернеті?

4

Подібне питання хвилювало багатьох, хто замислювався про роботу в інтернет. Взяти ,наприклад, копірайтинг. Скільки може заробити копірайтер в місяць?

Природно межа його з/п визначається кількістю виконаної роботи та рівнем оплати за неї. Тобто є якийсь стелю, через який не один копірайтер не перестрибне.

Я не знаю, скільки у середньому заробляють копірайтери, але один мій знайомий отримує з копірайтингу 12000 рублів на місяць. Щоб отримувати більше, потрібно більше працювати.

Але людина не робот і не Віктор Цой, всьому є межа. Сенс в тому, що переставши працювати, ви перестанете отримувати гроші. Тому перспектива вічно бути копірайтером або тим, хто виконує які-небудь послуги не дуже райдужна. Це все одно, що орати на заводі. Навіть якщо зар.плату підвищать, то незначно…

Саме тому потрібно поступово перетворюватися з копірайтера в веб-майстри, надавати послуги для себе, вкладаючи сили і час у свої проекти, які нехай не відразу, але через час окупляться і будуть приносити дохід, писати не тільки на замовлення, але й у свої сайти.

Читачі блогу, вже знають, що таке домен, хостинг, вміють створювати свій сайт, встановлювати на нього лічильник відвідувань, стежити за зміною пузомерок – тИЦ і PR. (якщо вони не пропустили ці статті) Також у них є стартовий капітал, який вони заробили копірайтингом, рерайтинг, на файлообмінниках і т. д.

Саме час почати створювати джерела пасивного доходу. Такий дохід буде приносити гроші завжди, навіть коли ви не працюєте.

Я підрахував, скільки я заробляю на даний момент, вийшло 40 рублів у годину пасивного доходу. Чим більше я працюю, тим більше в майбутньому стає пасивний дохід і суми заробітку не видно. Є веб-майстри, які заробляють на день по 2000$, але і етол не межа…

У наступних статтях я розповім, якими способами і як можна створити собі такий і більший дохід. Почнемо ми з циклу статей про сателітах і заробітку на них.

Підпишіться на RSS, щоб завжди бути в курсі, коли я напишу щось нове. Вивчайте, пробуйте, колотите бабло!