Способи заробити в Інтернеті

5

У цій статті я написав відомі мені способи заробітку в Інтернеті. Всі способи я розбив по категоріях і коротко описав кожну категорію. Це просто для ознайомлення. Повний опис по кожному типу планую розміщувати у відповідних розділах в цьому блозі.

Заробити чесній людині в Інтернеті можна кількома шляхами:

1) Кліки, пошта, серфінг, реєстрації, заповнення анкет та ін.
Цей метод приносить менше прибутку, ніж всі інші, але якщо до нього підійти серйозно, то це може стати воістину прибутковою справою. Зазвичай він вітається новачками. Майже все саме з цього починають свій шлях, в тому числі і я. Щоб заробляти не потрібно жодних додаткових знань, але потрібно буде занадто багато часу і «недолугої роботи». Саме тому, цей спосіб йде лісом. В цьому блозі можливо буде тільки огляд деяких способів з цього циклу, але витрачати на них час я не раджу!

2) Заробіток за допомогою свого сайту.
Для цього необхідно створити свій сайт. У багатьох після цієї фрази відразу в голові вишикувалися величезні паркани, але нічого складного в цьому немає. Пішли ті часи, коли потрібно було сидіти годинами над книжкою «html для чайників». Зараз просто і легко зробити власний сайт без особливих знань. Заробити на некомерційному сайті можна за допомогою партнерських програм, продажу посилань і банерів та продажу трафіку.

3) З допомогою вкладення коштів в інвестиційні проекти.
Вигідний спосіб заробітку в інтернет, але в той же час дуже небезпечний. В принципі не потребує якихось певних знань, крім інструкції і порад, яких кожен повинен дотримуватися, щоб не потрапити за борт. Вкладати гроші може кожен, правильно вкладати — не багато. Раніше я займався вкладенням в hyip та інші інвестиційні проекти, але потім перестав з-за того, що став займатися менш ризикованими справами.

4) Торгівля на ринку FOREX, на фондових і ф’ючерсних ринках.
Щоб успішно торгувати на міжнародному валютному ринку Форекс, необхідний певний багаж знань і досвіду, а щоб він з’явився потрібно вивчати праці професіоналів і торгувати на цьому самому ринку. Дуже не простий, але цікавий вид отримання прибутку. Роботу на форексі, швидше за все в цьому блозі зачіпати не буду, так як захоплювався форексом всього пару місяців — знань мало. До того ж я сам не вірю в цей спосіб.

5) Використовуючи свої розумові здібності.
Наприклад, Ви відмінно розбираєтеся в графіці, або в програмуванні, тоді є можливість пропонувати свої послуги в створенні банерів, скриптів та ін. , чи вмієте писати статті, перекладати текст на інші мови та ін. Також зараз можна непогано заробити на платному постінгу». Хоча, використовувати свої розумові здібності потрібно у всіх 7 способи заробітку:)

6) Купівля-продаж чого-небудь.
Тут все зрозуміло. Купуємо дешевше — продаємо дорожче. Купувати-продавати можна різні електронні товари(рідкісні книги, пін-коди та ін), сайти, домени, платні акаунти на різні сайти та ін.

7) Заробіток з допомогою партнерських програм, не маючи свій сайт.
Багато партнерські програми побудовані таким чином, що їм не важливо є у вас сайт чи ні. Докладніше про те, як заробити на блозі — читайте тут.

Таким чином заробити в інтернет можна різними шляхами, головне почати.