Трохи про гроші і заробіток онлайн

4

Трафік можна конвертить по-різному і це факт. Деякі веб-майстри можуть успішно працювати з арбітраж трафом, але я віддаю перевагу працювати з affiliate programs. По російськи, це звучить більш знайомо і серцю приємно — партнерські програми. І якщо в РУ мережі вже є свої лідери (у всякому разі в сфері датинга), то в бурже цей ринок набагато ширше і крутіше, якщо хочете. Звичайно, я не маю на увазі G. Adwords, я кажу про проекти, які створюються сьогодні і будуть створюватися завтра. З ким краще працювати, якщо у вас є закордонний трафік?

Плітки. Це питання було поставлено на одній приватній онлайн бесіді, де спілкувалися серйозні майстра і ділилися думкою. Сьогодні топову нішу займає фарма. А потім вже йде розкид ніш, де теж крутяться хороші гроші. Що ви чули про продаж софт продукції? У нас можна знайти партнерки, які продають крякнутый софт. Я не вважаю за потрібне цього приховувати, так як ліцензійний софт ми не можемо продавати за визначенням. І ось настає момент підбору партнерок, які пропонують вам свої умови. Кажу з досвіду, що потрібно відразу відсіяти всі приватні рішення, так як вони ресселят безпосередньо на самих звичайних умовах. По-перше, для вас це невигідно, по-друге, приватні рішення під силу тим, у кого в день не менше 15 продажів. На даному етапі краще підібрати паблік партнерку і подивитися на її умови. Зовсім нещодавно спливла партнерська програма з продажу софту — OemEmpire.com. (UPD: партнерка закрилася). Дуже цікавий вийшов у них проект. Вони ресселят, але це вигідно для їх партнерів…чому?

Ресселинг. Не дивно, що більшість партнерів воліє працювати безпосередньо з контент-провайдером, уникаючи партнерки-ресселеры. Але незважаючи на це, якийсь відсоток веб-майстрів шукає саме реселерів, які конвертят той же контент, що і контент-провайдер. Вам нецікаво чому це відбувається? Пояснюю. Існують такі ресселер-компанії, які забезпечують набагато більш «зручні» умови. Справа в тому, що такі партнерки, співпрацюючи безпосередньо з контент-провайдером, що працюють на ексклюзивних умовах. Це означає, але вони беруть собі мінімальний відсоток і забезпечують відмінний сервіс для партнерів. Однією з таких ресселер-компаній є OemEmpire.com, з якої я і працюю. З продажу будь-якого продукту ви отримуєте 48 %. Це означає, що зі 100 $ — ваші 48 $. Ви отримуєте не тільки високі відрахування, але і відмінний саппорт, так як по цій темі багато питань. Партнерка має в своєму арсеналі движок шопа і близько 7 шаблонів дизайну. Ви можете підібрати для себе будь. Все, що вам потрібно — це зливати трафік. Але тут є нюанси.

Подивіться на ціни софт продуктів. Погодьтеся, дуже дешево порівняно з офіційними шопами. Але от для Індії або Африки такі ціни здадуться не такими вже й дешевими. До чого веду? Трафік потрібен US, Canada, Europe. Загалом все те, де водяться гроші. Для середньостатистичного амера або західно-європейця віддати $239.95 за Adobe CS4 Master Collection MAC не складе праці. Ось він справжній маркетинг. До речі, всі продукти працюють, завантажуються і встановлюються. Це говорить про те, що чач беків не буде. Іноді є рефанды, але це виняткові випадку. Якщо вам вдалося продати товар, вважайте, що 48 % ви вже заробили.

Інвайтів не треба. Заходьте і дивіться на шопи, вибирайте, стукайте в сапп, якщо є питання. У мене перший час були питання по налаштуванню шопу, але вони швидко зважилися. Повірте, що в OEM ніші треба заробити свої перші 100 $, а потім вас затягне. Користуйтеся порадами веб-майстрів і працюйте в своє задоволення.