Унікальний контент для сайту

4

Контент – це основа сайту (його зміст – текст, зображення, відео тощо). Де взяти унікальний контент для сайту? Не залежно від того, який сайт ви робите – сателіт або сайт для людей, для того щоб сайт впевнено почував себе в пошукових системах, на нього не наклали фільтр і не забанили за контентну складову, потрібен не тільки унікальний але і якісний контент — читабельний і добре оформлений.

Джерела унікального контенту. Всі джерела контенту умовно можна розділити на платні і безкоштовні. Почнемо з безкоштовного контенту.

Де взяти унікальний контент безкоштовно

1. Створення унікального контенту вручну.
Ви пишіть унікальні статті самі або робите рерайт статей. Детальніше про копірайт і рерайті читайте тут. Створити унікальний і читабельний контент може кожен. Одним з мінусів в цьому джерелі є велика витрата часу. Скільки потрібно часу, щоб написати або відрерайтити 50 статей?… Але працьовитість винагороджується, тому, якщо не буде більше ніяких джерел унікального контенту, раджу писати статті самому.

2. Скани книг і журналів.
У вас багато книг і журналів будинку? В повніше можливо, що кілька з них ще не потрапили в інтернет, а значить, вміст в них унікальний. Такий контент піде для сателітів або тематичних сайтів для людей. Все що вам потрібно – перенести його на комп’ютер за допомогою сканера або цифрового фотоапарата.

Розповім детальніше..
Беремо пачку книг і журналів. Чим старіше книга, тим більше шансів, що в інтернеті немає. Хоча бувають випадки, коли і нові книги містять унік контент.

Перевіряємо кожну книгу на унікальність. Робиться це так:
Беремо шматок тексту з книги (пропозиція або підлогу пропозиції) і вводимо його в пошукачі в лапках. Приклад:

«Дзеркала протирають ватним тампоном, змоченим денатуратом, а потім м’якою, але»

Вводимо в пошук Яндекс і в пошуку Гугл.
Як бачимо, на даний момент в яндексі знайшлося 187 відповідей, де вже є ця стаття. В гуглі перевіряти вже немає сенсу. Стаття не унікальна. Але це не означає, що вся книга містить неунікальний контент. Можливо є розділ, який ще не перенесли в інтернет. Тому беріть ще кілька шматків тексту з різних частин книги. З середини, іншого розділу/частини, з кінця. Якщо і там нічого унікального – перевіряйте наступну книгу.

Якщо в яндексі текст унікальний, а в гуглі немає? Я б не радив використовувати цей контент, хоча для сателіта він може підійти. Краще, щоб текст був унікальний для обох пошуковиків. Вирішуйте самі.

Якщо після введення тексту на перевірку в Яндексі, ви бачите:

Шукана комбінація слів ніде не зустрічається.

Текст унікальний. В гуглі ознакою унікальності буде повідомлення:

Немає результатів для: «текст»

Знайшли книгу або частина книги, в якій є унікальний контент? Тепер потрібно перенести все в електронний вигляд. Якщо є сканер, зробити скан. Якщо є цифровий фотоапарат, то і їм можна «нафотать». Як у випадку сканера, так і в разі використання цифрового фотика вам допоможе програма для розпізнавання тексту. Я завжди використовував ABBYY FineReader.

3. Можна знайти безкоштовний унікальний контент на просторах інтернету:
— в електронних книгах.
У мережі дуже багато електронних книг в форматах .pdf . djvu і т. д. Вони не індексуються пошуковими системами. Іноді можна знайти електронні книги з унікальним контентом, але з кожним днем їх все важче відшукати…

— на сайтах закритих від індексації пошукових систем.
Є сайти, де інформація доступна тільки зареєстрованим користувачам. Отже, пошукові системи не можуть проіндексувати текст, що знаходиться на них. Це можуть бути щоденники або блоги, коментарі, групи в соціальних мережах і так далі. Але знайте, це вже своєрідна крадіжка контенту. Не раджу красти, так і такий контент підійде хіба що сателітам/ ГС і дорвеїв.

Зауваження: Якщо ви використовуєте матеріал з книг, блогів, журналів тощо, для того, щоб не порушувати авторські права, обов’язково вкажіть автора статей на вашому сайті.

4. Попросити друзів/рідних написати вам статей. Або пошукати автора в інтернеті, готового писати на вашому сайті за його улюбленої теми безкоштовно. :)

Безкоштовні джерела начебто все озвучив. Тепер про те, де придбати унікальний контент..

Де купити унікальний контент?

Уникальный контент для сайта1) Замовити рерайт або копірайт. У мережі можна знайти багато пропозицій від копірайтерів та рерайтерів. Я часто користуюся їхніми послугами. За таким ціннику: вартість рерайта від 0.5$ за 1000 знаків. Вартість копірайту від 1.5$ 1000 знаків.

Знайти виконавців вам допоможуть наступні сайти:
-Біржі контенту:

  • ContentMonster;
  • Адвего;
  • Etxt;
  • TextSale;
  • TurboText.

— Форуми для веб-майстрів: серч, маулталк, і т. д.
— Сайти віддаленої роботи: Веблансер та інші.

2) Купити скан. На форумах для веб-майстрів, часто пропонують купити сканований з книг унікальний контент. Плюсом скануючого контенту є його низька ціна. (Я сам кілька разів купував скан для сателітів, виходило приблизно так: 100 статей = 14wmz. Статті приблизно за 1.5 до знаків. )

Тепер ви знаєте де взяти унікального контенту. Цю статтю пишу для циклу статей про сателітах. Скоро буде докладний мануал по їх створенню, у який вона увійде=)