Відповіді на питання читача блогу

5

Привіт. Я хочу отримати додатковий заробіток через інтернет. Думаю створити сайт або блог, але не знаю як створити сайт і як заробити. Так от з питанням про заробіток вирішив звернутися до тебе.

Власне, ось питання:
1. Як заробити?
2. Який у тебе дохід в місяць?
3. Яка у тебе відвідуваність на місяць?
4. Як отримувати гроші від сайту або блогу, який я створив?
5. Які партнерки хороші чи як ти заробляєш?

Спочатку я зробив ось таку картинку:

Тепер відповідаю:
1. Як заробити?
Все залежить від того, скільки ти плануєш заробити. Якщо ти хочеш одноразово заробити трохи грошей, то без певних технічних знань тобі підійде така робота, як постер на форум/сайт, написання або редагування статей. Наприклад, можна працювати в Advego або в інших, схожих біржах.

Якщо вирішив серйозно заробляти, то тобі потрібно навчитися створювати сайти. Читай блозі, я якраз про це писав і буду писати. Як тільки навчишся, далі я підкажу, що можна робити.

2. Який у тебе дохід в місяць?
Минулого місяця я заробив 308$ в цьому очікується збільшення доходу. Думаю, до 500$ дотягну. Це не багато. Прагну більшого, працюю, працюю, працюю…

3. Яка у тебе відвідуваність на місяць?
На цьому блозі відвідуваність на день трохи більше 100 чоловік. У сумі на всіх моїх сайтах в день виходить приблизно 6400 чоловік. Над відвідуваністю я теж постійно працюю.

4. Як отримувати гроші від сайту або блогу, який я створив?
Це досить велике питання, відповіді на який можна присвятити не один десяток статей. Я про це неодмінно буду писати в блозі. Коротко все ж відповім. Заробіток на сайтах буває двох типів:

1) Відвідуваність не має значення, головне щоб сайт був в пошуку Яндекса. Цим способом можна заробити, продаючи посилання в таких біржах як Sape, Блогун та інших. Думаю, ти не раз вже про них чув.

2) Заробіток на трафіку, тобто на відвідувачів сайту. Чим більше відвідувачів, тим більше заробіток. Якщо є відвідувачі, то можна заробити на контекстній рекламі, різних партнерських програмах, заробити на рефералах і т. д.

5. Які партнерки хороші чи як ти заробляєш?

Партнерки різні бувають. Говорити, які партнерки погані, а які хороші сенсу зараз немає. Я працюю з різними партнерками: з продажу посилань з сайтів, з партнерками контекстної реклами, на одному своєму сайті продаю рекламу (банер) та ін.

Дякую за твої питання. З радістю відповім на будь-які інші, тільки прохання поменше загальних питань типу «як заробити?». А то я навіть не знаю, як відповісти на таке питання. Він подібний до питання «як жити?» :) .

Якщо хтось хоче поставити мені запитання, надсилайте їх на пошту blogwork[пес]gmail.com. Або пишіть в коментарях.