Вікіпедія зібрала 16 млн пожертвувань

5

Один з найбільш популярних довідкових ресурсів – Вікіпедія, 15 листопада 2010 року оголосив про те, що збирає пожертви. Справа в тому, що вікіпедія некомерційних продукт, тому всі засоби ідуть на технічну підтримку сайту.

За термін з 15 листопада по теперішній час було зібрано близько 16 мільйонів доларів. Було надіслано близько 500 000 пожертвувань, а середній розмір кожного пожертви складає 22 долари. Цими даними поділився сам засновник вікіпедії Джиммі Вейлз, опублікувавши їх на Wikimedia Foundation.

Насправді Wikipedia вже не в перший раз збирається пожертви зі своїх відвідувачів, наприклад, в минулому році було зібрано близько 8 мільйонів доларів. Але 16 мільйонів, це одназначный рекорд зборів.

Вікіпедія – відомий по всьому світу ресурс, якому вже більше 10 років, це п’ятий за відвідуваністю сайт в світі.

Щоб такий проект став популярним йому довелося розкручуватися і тут не обійтися без seo (Search Engines Optimizations), пошукової оптимізації сайту для пошукових систем. Щоб навчитися цьому раніше, потрібні було дуже багато практикуватися, адже доброго і гідного інформації було дуже мало. Однак зараз SEO блог, це звичайне явище, таких зараз тисячі, тому знайти якісний контент на тему просування зовсім не важко.