Вітаю з Новим 2014 роком!

4

Новорічна атмосфера в самому розпалі, і більшість з нас завершує всі справи, щоб піти в невеликий новорічний відпустку або так звані новорічні канікули. Для багатьох з нас – веб-майстрів, 2013 рік мав як стрімкі злети, так і падіння. Сподіваємося, що все-таки злетів у вас в цьому році було більше ніж падінь.

Кінець року — це хороший період, щоб підрахувати річні доходи і витрати, проаналізувати всю свою роботу: удачі та невдачі, а головне-зробити правильні висновки. Поставтеся до невдач як дорозі до досвіду і мудрості, адже тільки так можна досягти успіху! Немає жодного веб-майстра-мільйонера, який досяг всього свого добробуту з першого разу, всі вони пройшли тернистий шлях, крізь успіхи і невдачі, які, власне, привели їх до нинішніх висот. Адже головне — не скільки разів ти впав, а скільки разів ти зміг встати й піднятися до висот. Проаналізувавши всю свою роботу за рік, і зробивши певні висновки, потрібно обов’язково скласти плани на 2014 рік і прагнути протягом року до їх реалізації!

2014 год

В свою чергу хочу побажати вам у 2014 році вдалих стартапів, а також розвитку існуючих проектів. Звичайно ж, бажаю збільшення відвідуваності і зростання доходів! Щоб АГС та інші фільтри пройшли повз ваших ресурсів, а впроваджувані пошуковими системами алгоритми приносили вам тільки позитивні результати! Вірте в свої сили – і ваші плани на 2014 рік обов’язково збудуться, ну а я допоможу вам своїми новими матеріалами!

Завжди ваш BlogWork.ru