Vodafile + Filecash = $$$$

3

Всім привіт! На своєму блозі я частіше пишу про заробіток в інтернет, про партнерські програми і про те, як з їх допомогою можна заробляти. Завдяки цьому у мене багато рефералів в різних ПП.

Приміром, в адвего у мене 1248 рефералів. З них 261 виконали хоч одне завдання і принесли хоч якісь комісійні. Що я бачу в графі доходів від рефералів? Ось скрін:

Смішно. Або візьмемо файлоообменники. Тема і зараз досить прибуткова, все, що потрібно — це працювати, пробувати щось нове, експериментувати і розвиватися. Але рефи працювати не хочуть. Вони реєструються в файлообміннику і чогось чекають. У графі доходів по нолям. Навіщо тоді взагалі реєструвалися?

Просто всі хочуть легких грошей. Хочуть, щоб я розповів усе до дрібниць, дав свій софт, пояснював усе тиждень, а потім ще і за них працював. А краще відразу вислав грошей =)

Гаразд, вистачить обурюватися. Сьогодні розповім одну тему, яка допоможе заробити на файлообмінниках більше грошей. Як зазвичай все по пунктах, щоб все було зрозуміло:

UPD: не актуально. Партнерки закрилися.

1. Беремо відносно нові не ледарі файлообмінники. Наприклад, vodafile.com. Він показує непогані результати останнім часом.
Стандартні плюси ФО:

  • Невелика мінімальна сума для виводу – 5$.
  • Можливо завантажувати файли розміром до 2 гб.
  • Детальна статистика по кожному файлу.

2. Проходимо просту реєстрацію і заходимо в профайл. Вводимо свій Z-гаманець і вибираємо собі тарифний план. Партнерка підготувала 3 тарифних плани: «Класика», «Золота молодь» і «Топовий».

Vodafile + Filecash = $$$$

Детальніше про ТП читайте на сайті партнерки. Що радує — тариф завжди можна поміняти. Тому експериментуйте і дивіться, на якому ТП вдається більше заробити.

3. Реєструємося в партнерці filecash.
Що таке filecash? Якщо коротко, це програма, яка дозволяє створити з файла платний архів. Суть проста – людина викачує архів і щоб його розпакувати потрібно надіслати смс або підписатися. Детальніше про партнерці читайте в FAQ.

4. Вибираємо потрібний файл, запаковуємо його в архів за допомогою filecash.

5. Заливаємо цей архів на vodafile.com. Після чого нам видають посилання на цей файл. Думаю, ви знаєте, що робити з цими посиланнями далі? Якщо ні, читайте цю статтю.

Що маємо? Людина завантажує файл – нам капає грошик за стрибка в файлоообменнике. Якщо людина підпишеться/пошле смс, щоб відкрити архів, ми отримуємо досить солідну суму. У підсумку, нам вдається не тільки заробити на файлообміннику vodafile, але і трохи викрутити з filecash. Що радує в тройне.

Про те, скільки можна заробити на файлообмінниках, я вже писав. На файлкеше топові майстри заробляють до 73000 руб в день! Після реги, зайдіть в Топ20 і самі подивіться….мотивує!

Так що є до чого прагнути. Головне не лінуватися. Ледачі рефи мені не потрібні ;)

І пам’ятайте, легких грошей не буває.