Я повернувся. Конкурси в блогах

4

Всім привіт. Давно не писав, так як багато відпочивав, чи багато працював. Часу на блог в загальному не знаходив. Зараз буду намагатися писати частіше, треба себе змушувати.Скоро напишу кілька статей по заробітку в інтернеті для початківців. Про те, який шлях можна вибрати, ну і власне розпишу в подробицях як почати заробляти.

А так як це блог, то потрібно приймати участь в житті блогосфери, а саме участь в конкурсах та акціях інших блогів. У цьому пості я анонсирую пару таких акцій.

Михайло Сибільов у своєму блозі «Мишкові Хроніки» організував цікавий конкурс, перемога в якому дістанеться тому, хто вгадає ім’я того, хто залишиться в шоу «Останній герой». Щоб взяти участь потрібно, щоб у вас був блог, послатися на сторінку конкурсу та вибрати «свого останнього героя». Шоу я не дивлюся, але в конкурсі долучуся, так як це можливість выйграть трохи грошей і отримати посилання на свій блог. Я вирішив вибрати Людмилу Лимаренко (завскладом).

Ще один конкурс для блогерів запустили Anfi і Nepod. Він називається «SEO рулетка». Потрібно вгадати дату наступного апдейта тИЦ. Хто вгадає отримав 30$.

А також послати 50 центів, які потрапляють у призовий фонд, збільшуючи його. Я послав заявку ;) . Так само інформаційні спонсори отримують посилання…