Як досягти успіху в бізнесі?

4

Бізнес апріорі повинен бути успішним, інакше його збиткове стан просто нікому не буде вигідним. Домогтися успіху в будь-якій справі – завдання далеко не найпростіша, так як вона вимагає від Вас не тільки повної віддачі в часі, але і глибокого аналізу зовнішнього середовища. Так як Ви читаєте блог про заробіток в Інтернеті, і стаття буде мати такий напрямок, а саме в ній Ви дізнаєтеся, як домогтися успіху в інтернет-бізнесі.

Якщо говорити в загальному, то правила успіху в інтернет-сфері дуже схожі зі звичайним бізнесом. Тут точно також, потрібно стратегія, особлива тактика, гроші і любов, яку треба випробовувати до своєї справи. Так, у деякому смысли організувати бізнес в Інтернеті простіше, проте в ньому є багато моментів, які будуть бар’єром для досягнення успіху. Як же подолати ці бар’єри?!

10 правил, як домогтися успіху в інтернет-бізнесі

Якщо говорити в цілому, то весь успіх можна розділити на десять головних тез, здатних сформувати у бізнесмена правильне бачення ситуації. Ми їх зібрали всі разом і готові розкрити таємницю успіху, в принципі, в будь-якій справі.

Анализ бизнеса

 • Ставитися до Інтернет-сфері серйозно! В першу чергу слід зрозуміти той факт, що Інтернет-бізнес – це серйозний крок, який точно також не терпить ледарів і зволікання. Тут також не прокотить такий план: «Зроблю на швидку руку, і якщо справи підуть – дам гроші та час!». Крім того, слід врахувати нішу, в яку намагаєтеся влізти. Приміром, якщо говорити про створення власних інформаційних інтернет-проектів для заробітку, то зараз вже практично нереально створити сайт на швидку руку (з мінімум знань) і отримати профіт (прибуток). Сучасні пошукові системи настільки суворі, що без спеціальних знань або великих грошей – не вийти, зробити проект, який зміг би Вам показати свій фінансовий потенціал. Це означає, що вливаючись в Інтернет сферу, доведеться в будь-якому випадку ризикувати і, причому чималенькою сумою. Адже подумайте, якщо Ви вирішите відкрити магазин – доведеться витрачати гроші на оренду/купівлю приміщення, оплату комунальних послуг, оплачувати регулярно декларації в податковій, виділяти кошти на зарплату персоналу, закупівлю товару, устаткування і безліч інших нюансів. В інтернет-бізнесі, левова частка піде на рекламу і копійки (щодо оффлайн магазину) на хостинг (якщо мова йде про проекти) і помічників (якщо він потрібен).
 • Знайти свою область спеціалізації. Інтернет – це досить широке поле для бізнесу, тут можна відкрити свій інтернет-магазин, зайнятися інформаційними сайтами і їх монетизацією, створити команду копірайтерів, відкрити студію по наданню таких послуг, як просування сайту, створення, оптимізація і т. п. Чому потрібно відразу визначитися з напрямком: справа в тому, що на розвиток однієї «гілки» може піти не один рік, а витрачати його на «тест», погодьтеся, не дуже розумним варіантом. Також не варто плутати інтернет-бізнес і роботу в Інтернеті. Бізнес виключає Вас з робочого процесу, він грубо кажуть ставати на конвеєр. Наприклад: частина людей за Вас пишуть тексти, частина займається публікацією, частина – контролем. Ви ж – тільки знімаєте гроші і оплачуєте «робочу силу». Якщо Ви не можете або не хочете делегувати свою роботу іншій людині – значить, це не можна назвати поняттям «бізнес».
 • Зрозуміти, яке пропозицію зможе зацікавити клієнта. Успіх Вашого бізнесу буде залежати від уміння знаходити цікаві ідеї, які цілком можуть бути реалізовані та які піднімуть попит. Для цього Вам буде потрібно детально вивчити свою аудиторію і конкурентів. Не бійтеся запозичити цікаві ідеї, не бійтеся генерувати свої! Якщо Ваш бізнес буде заснований на роботі з клієнтами, то тут дуже важливо зрозуміти психологію клієнта, тобто на які важелі можна впливати (оформлення пропозиції, стиль тексту, ціновий діапазон, знижки, ставлення тощо).

  Можливо на початку створення свого бізнесу, Вам буде досить складно зрозуміти «фішку» інших бізнесменів з обраної ніші, однак все приходить з досвідом. Ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому результаті, експериментуйте, робіть висновки, знаходите помилки, виправляйте і знову ставте експеримент! Якщо бізнес розвивається досить повільно, то будьте хитріше – повторюйте всі за своїм головним і успішним конкурентом: розміщуйте рекламу точно так само, як це робить він, впроваджуйте ті ж нововведення і т. п. Єдине що повинно Вас відрізняти – ціна, вона зобов’язана бути значно нижче, ніж у конкурента (за умови, що ми говоримо про бізнес, який заснований на продаж чого-небудь або надання послуг). Так, це не правильно, однак на початковому етапі – цілком допустимо!

 • Розробляти план роботи в Інтернеті не на один місяць, а хоча б на рік (складаємо стратегію). Успішний бізнес можна відрізнити тим, що власник завжди може сказати, чого чекати від його справи протягом року, а так само, як він надійде в разі краху всієї його «імперії». Іншими словами, створюючи свій бізнес, Ви завжди повинні чітко знати, про своїх майбутніх діях, бути готовим до будь-яких ситуацій і проблем. Мати своє тверезе думку на рахунок перспективності і актуальності того чи іншого впровадження. Складаючи план своїх дій хоча б на рік – Ви повинні продумувати все до найменших дрібниць: на кожен місяць, а може навіть і тиждень. Стратегія включає в себе всі ситуації, які можуть статися з бізнесом, тому потрібно будувати не тільки позитивну гілка подій, але і негативну. Чим більше Ви будете готувати себе до непередбачуваних ситуацій, тим більше буде шансів утриматися на плаву і зміцнити свою справу. Адже придумати, як вчинити в успішному збігу обставин – досить просто, а куди складніше, коли щось іде не за планом, і ти втрачаєш гроші з кожною новою секундою.
 • Постійне реінвестування зароблених коштів. Багато хто дивується, як деяким людям вдається досягти високих обертів і забити більше стану. Найчастіше секрет обсягу криється саме в постійному реінвестування в свій бізнес. Як це відбувається: на першому етапі Ви вкладаєте свої особисті заощадження (отримані будь-якими шляхами, проте не тільки з допомогою тієї справи, за яку збираєтеся братися). Далі Ви отримуєте перший дохід, але його не знімаєте в банку, а назад вкладені в бізнес, тим самим посилюючи його міць і збільшуючи обсяг. Як правило, таким реінвестуванням слід активно займатися в першу половину року, поки бізнес не «встане на ноги», тільки після цього починайте знімати отримані гроші. Після півроку слід знову зайнятися інвестуванням, щоб проект продовжував зростати, а прибуток відповідно пропорційно збільшуватися. Так, це черговий ризик, однак без цього Ви не зможете створити ту справу і в таких обсягах, про які мрієте.
 • Розвиток у всіх напрямках. Хочете зробити свій бізнес успішних при будь-яких умовах в інтернет-сфері, тоді розвивайте всі можливі напрями. Виходите на новий рівень роботи: нових клієнтів та створення нових сайтів. Якщо Ви є власником сервісу з написання якісного копірайту, то спробуйте розширити нішу рерайтинг, перекладом, написанням «продають статей» і т. п. Не потрібно постійно працювати з веб-майстрами, пробуйте знаходити інші цільові аудиторії, це можуть бути компанії і навіть корпорації. З ними буде зовсім інакше – менше вимог, однак цінник підніметься вище. Деколи слід пробувати себе в зовсім іншому напрямку, наприклад, спробувати відкрити не тільки інтернет-магазин, але і зайнятися реалізацією реальних товарів на ринку. Тобто закупити товари на базі за однією ціною, а на базарі продати (поставивши реалізатора) – за іншою, більш високою. Різниця і буде вважатися Вашим доходом. Такі ось підробітку і відволікання допомагають зрозуміти просту істину – не бізнес вибирає нас, а ми вибираємо його, тобто завжди можемо його продати і зайнятися новою справою.
 • Розширення команди. Бізнес не може ставати великим, без збільшення кількості працівників. Причому це стосується всього. Нехай у Вас є десяток сайтів, на які пишуть 2-3 копірайтера і тепер задалися метою збільшити дохід – природно це можна зробити за допомогою старих копірайтерів, однак навіщо перевантажувати їх роботою, лише погіршитися якість і увінчатися терміни здачі, а значить, простіше найняти нових. Сума на статті не увінчатися, однак якість – підвищитися. Розширити бізнес можна також за допомогою делегування своїх обов’язків. Приміром, якщо займаєтеся постійною перевіркою співробітників, моніторингом статистики і це починає Вас виснажувати, тоді передоручіть іншій людині. Нехай це робить він, а ще заодно планує розвиток та ідеї або плани по реалізації повідомляє Вам. Якщо розширюватися вже нікуди, тоді варто спробувати створити другий бізнес, який буде один в один схожий з цим. Іншими словами повторіть успішний бізнес, який вже приносить дохід. Природно при цьому потрібно створити нову команду в доважок до старої.
 • Легалізація. Якщо не хочете втратити свій бізнес, то на певному рівні (краще реалізувати в самому початку), пора задуматися над легалізацією. Вся справа в тому, що сьогодні досить багато конкурентів у будь-якій сфері інтернету, а отже, чимало недобросовісних, які будуть всіляко намагатися зрушити конкурентів з шляху. Один з найлегших способів – «настукати в правоохоронні органи» на порушення чого-небудь (несплати податків, порушення авторських прав, розголошення секретної інформації тощо). Ви можете бути нешкідливим бізнесменом, який приносить людям добро. Однак з точки зору поліції виявитися останньому негідником, причому покарання може бути не жартівливим: від попередження, до кримінальної відповідальності! Навряд чи звичайно посадять, однак грошей доведеться досить їм віддати, аби тільки відчепилися. Особливо про легалізацію варто задуматися тим, хто займається явним поширенням інформаційних або реальних товарів, які в деякому сенсі заборонені чинним законом тієї чи іншої країни.
 • Посилений контроль. Домогтися успіху в бізнесі допоможе повноцінний і регулярний контроль над своїм бізнесом. Незважаючи на те, що володіння бізнесом не вимагає від Вас ніяких зусиль. Попрацювати в будь-якому випадку доведеться і досить багато. Пам’ятайте, що наскільки не були б гарні і ідеальні Ваші співробітники, вони все одно здатні робити помилки (як спеціально, так і ненавмисне). Не потрібно організовувати тотальний контроль над усіма процесами, це буде дратувати команду, а як наслідок, руйнувати стабільність у роботі, що згодом позначитися на прибутку або клієнта, який може помітити недоліки у виконанні. Знайдіть в системі ті факти, за якими можна легко і швидко зрозуміти, якість роботи, на певному етапі. Їх і використовувати для контролю.
 • Віра в успіх! Останнім пунктом статті буде фактор, який, можливо, варто було б поставити в самий початок, однак на нашу думку це б не було так помітно як в кінці. Мова йде про Вашу віру в успіх. Незважаючи на те, що багато хто не вірять в те, що думки – матеріальні, це дійсно так. Доводиться дуже просто! Всі ми знаємо про закон тяжіння Землі, що на будь-яку річ на планеті діє тяжіння. Однак при цьому, існує аналогічний закон, який говорить про те, що наша енергетика здатна притягнути сили всесвіту, яка згодом здійснить задумане Вами. Тобто, якщо Ви подумки думаєте про гроші і їх збільшення, то вони з часом почнуть накопичуватися в реальності: можливо, Ви знайдете потрібну суму на вулиці, можливо, заробите на роботі (додаткове замовлення). Це бажання може здійснитися абсолютно по-різному, але здійснитися! Тому, створюючи або ведучи свій бізнес, обов’язково пам’ятайте про свій настрій. Ви повинні бути виключно в хорошому і позитивному настрої, а також щирі вірити в успіх і всіляко сприяти цьому.
 • Планирование

  Ось і всі секрети про те, як можна досягти успіху в бізнесі. Їх легко застосувати на практиці і скористатися навіть у звичайному житті. Не потрібно забувати про те, що успіх залежить тільки від Вас, тому ніколи не впадайте у відчай і не опускайте руки. Удачі, читачі блогу BlogWork.RU!