Як перевірити індексацію сайту

4

Якщо сайт не проіндексований пошуковими системами, то і відвідувачів з пошукових систем, швидше за все буде мало (або взагалі не буде). Досвідчені веб-майстри після створення сайту часто стурбовані його індексацією в пошукових системах. Отже, як перевірити, проіндексовані чи сайт?

Для цього можна скористатися спеціальними пошуковими запитами. В Яндексі можна використовувати таку конструкцію:

host:primer.ru | host:www.primer.ru

А в Гуглі таку:

site:primer.ru

Індексацію сайту можна дізнатися в панелі Яндекс.Вебмастера. Для цього навіть не обов’язково бути власником сайту, достатньо вбити в рядок зацікавив URL і натиснути кнопку «Перевірити».

проверить индексацию сайта

Для того, щоб масово перевірити, проіндексовані чи сайти, можна використовувати спеціальний сервіс .

узнать проиндексирован ли сайт

Буває, що потрібно перевірити індексацію конкретної сторінки. Це можна зробити різними шляхами. Найпростіший – скопіювати зі сторінки шматок тексту і вбити в пошуковий рядок. Якщо знайдете свій сайт у видачі, значить він проіндексований :)

Для масової перевірки сторінок я використовую програму YCCY . Вона безкоштовна, зручна, займає всього 513 kb. Дуже хороша програма.

YCCY дозволяє перевіряти індексацію сайтів цілком і окремих сторінок, а так само ТІЦ, PR, зворотні посилання з Yahoo, AlexaRank і ще багато всього цікавого.

проверить индексацию страницы

Окремо варто поговорити про те, як перевірити індексацію посилань. Існує кілька способів це зробити.

По-перше, зайти в Яндекс.Вебмастер, клацнути по потрібному сайту, потім перейти на вкладку «Зовнішніх посилань на сторінки сайту очима відшукати там посилання з потрібного домену.
По-друге, можна використовувати спеціальні оператори для пошуку. В Яндексі можна перевірити посилання на індексацію, використовуючи ось таку конструкцію:

(«анкор») (url:»www.site.ru/page.html» | url:»site.ru/page.html»)

Приклад на малюнку:
проверить индексацию ссылки

В Гуглі індексація посилання визначається за допомогою іншого оператора:

«анкор» site:site.ru

Якщо ваші сайти не проіндексовані в Гуглі або Яндексі — не впадайте у відчай, читайте як можна швидко проіндексувати сайт. Всім успіхів!